Nicola Peltz Beckham “Kalbimi Acıtan” İnsanlar Üzerine Düşünüyor


Nicola Peltz Beckham dünyanın iyi hissetmemenin sorun olmadığını bilmesini istiyor.

bu Transformatörler 27 yaşındaki yıldız, savunmasız kalmaktan korkmuyordu dokunaklı bir Instagram gönderisi zor günlerin üstesinden nasıl geldiği ve onu yıkmaya çalışan insanlarla ilgili. Nicola, mesajının yanı sıra, doldurulmuş bir hayvanla yatakta ağlamaklı gözlerini gösteren bir dizi fotoğraf ekledi.

5 Ağustos’taki gönderisine “Bazen hüzünlü yanlarımı göstermekte zorlanıyorum” diye yazdı. “Yedi kardeş ve çok güçlü iki ebeveynle büyümek beni gerçekten çok zorladı, insanların beni yıkmasına, kalbimi incitmesine izin vermemek için içime işlediler. Özellikle bu sektörde kendimi korumak için böyle bir duvar ördüler bana. ”

İlerlemek için yıkmayı umduğu bir engel.

“Hepimizin insanların seni kötü hissettirdiği günlerimiz var ve bundan incinmekte sorun yok” diye devam etti. “Sadece bir şeyler yazacağımı düşündüm çünkü burada asla bu yanımı göstermedim. Bu yanımı göstermek istedim. Hepinizi çok seviyorum ve tüm desteğiniz için gerçekten minnettarım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341067/nicola-peltz-beckham-reflects-on-people-who-hurt-my-heart-in-tearful-selfies?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir