Nicola Peltz 2 Milyon Dolarlık Nişan Yüzüğü ve Alyansını Gösterdi – Hollywood Life


Nicola Peltz 2 Milyon Dolarlık Nişan Yüzüğü ve Alyansını Gösterdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: JUSTIN LANE/EPA-EFE/Shutterstock

Nicola Peltz27 yaşındaki, son sosyal medya fotoğraflarında hayranlarına ilk kez nişan yüzüğünü ve alyansını yakından gösterdiğinde görenleri hayrete düşürdü. Aktris çıplak omuzlarından yukarı poz verdi ve kendinden emin bir yüz ifadesi ile bir Sony kamerayı tutarken 3 milyon dolarlık destansı değerli taşları gösterdi. Anlık fotoğrafların çoğunda uzun tırnakları tam olarak göründüğü için sarı saçları dökülmüştü ve kakülleri alnından aşağı sarkıyordu.

Başka bir fotoğraf da yeni kocasının yakın çekimini içeriyordu. Brooklyn Beckham. Sevecen eş, başını karısının omzuna yasladı ve ciddi bir ifadeyle ileriye bakarken uzaklara baktı. Ayrıca Nicola yan tarafa bakarken yüzünün siyah beyaz bir yakın çekimi vardı.

Nicola’nın yeni fotoğrafları, bu ayın başlarında 2022 Met Gala’daki yüzüklerine bir bakış attıktan sonra geldi. Brooklyn ile moda etkinliğine katıldı ve kırmızı halıda birlikte poz verdiler. O’nun oğlu olarak partiden sonra şeffaf bir poposu olan açık yeşil bir elbise içinde inanılmaz görünüyordu. David ve Victoria Beckham Ayrıca beyaz transparan bir üst ve beyaz pantolon içinde harika görünüyordu.

Nicole Peltz, Brooklyn Beckham
Nicola Peltz ve Brooklyn Beckham epik görünüyor. (JUSTIN LANE/EPA-EFE/Shutterstock)

Nicola ve Brooklyn’in Met Gala görünümü, evli bir çift olarak birlikte pek çok ortak görünüm olacağı kesin olanın başlangıcıdır. Temmuz 2020’de Brooklyn’in müstakbel geline zümrüt kesim pırlanta tektaşını bir pavé grubuyla teklif etmesinin ardından nişanlandılar. Düğünleri 9 Nisan 2022’de Palm Beach’te gerçekleşti ve konuk listelerinde çeşitli yıldızlar yer aldı.

Düğünlerinden kısa bir süre sonra muhabbet kuşları, büyük günlerinin birkaç fotoğrafını paylaşmak için Instagram’a gittiler ve ikisi de nefes kesici görünüyordu. Nicola’nın özel yapım Valentino gelinliği ve Brooklyn’in smokini arasındaki şık kıyafet, aşk töreninin öne çıkan noktalarından biriydi. Yeni Mr. & Mrs. Beckham’ın daha ikonik görünümleriyle gelecekteki gezileri görmek için sabırsızlanıyoruz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/nicola-peltz-engagement-ring-wedding-band-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir