Nicola Coughlan, Bridgerton Önlükler Giymenin Yan Etkilerini Açıkladı


Bu içten bakış için (güneş) yanacaksın Bridgerton sezon üç.

Nicola CoughlanNetflix dönem dramasında Penelope Featherington karakterini canlandıran oyuncu kadrosunun naiplik önlüklerini giyerken aldıkları beklenmedik hatırayı paylaştı. Bridgerton Ayarlamak. Cevap? Dönem elbiselerinin boyunlarını ve göğüslerini açığa çıkardığı özellikle talihsiz bir güneş yanığı.

Nicola, 29 Temmuz’da Instagram Stories’de “Ve böylece… Bridgertan* geri dönüyor,” diye alay etti. “Naiplik elbisesi giyerken güneş yanığı oluyorsun.”

Böylece kostüm acı verici bir yan etki verir. Ancak bu, Nicola’nın karakterinin üçüncü sezonda büyüleyici görünmeyeceği anlamına gelmiyor. Aslında, 20 Temmuz’da üçüncü sezonun prodüksiyonunu duyuran bir teaser videosu, hayranlara Penelope’nin çarpıcı parıltısına bir bakış attı. Penelope her zaman bir güzel olsa da, karakter önceki görünümünde tam göz alıcı makyajla eşleştirilmiş karmaşık bir kabarıklık da dahil olmak üzere bazı değişiklikler yaptı.

Ve güzellik rutini değişen tek şey değil. Mayıs ayında Nicola, üçüncü sezonun öncekilerden “çok farklı olacağını” paylaşmıştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340089/bridgerton-s-nicola-coughlan-reveals-unexpected-side-effect-of-wearing-regency-gowns?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir