Nicola Coughlan, Bridgerton Dövüşü Sırasında Gerçekten Ağladığını Söyledi


6. Beyoncé Kraliçe Charlotte’un Görünümüne İlham Verdi

tarafından üretilen Shonda Rhimesarkasındaki çok yetenekli beyni şöyle gösteriyor Skandal ve Cinayetten Nasıl Kurtulursun, Bridgerton çeşitli döküm için kutlandı. Örneğin, şovda Guyanalı-İngiliz aktris Golda Rosheuvel gerçek bir insan olan İngiltere Kraliçesi Charlotte’u oynuyor. Bazı tarihçiler, Kral III. George’un karısının Afrika kökenli bir Portekiz kraliyet ailesinin soyundan geldiğine inanıyor. PBS.

Gösterinin makyaj ve saç tasarımcısı, “Kraliçe Charlotte’u araştırdığımda ve onun Afrika kökenli olduğunu öğrendiğimde, onun güzel görünüşünü yaratmak için bana çok daha fazla alan verdi” dedi. Marc Pilcher söylenmiş moda. “Döneminin silüetlerini kullandım ama etnik kökenini kutlamak için bukleler, örgüler ve Afro dokulu stiller kullandım. Dev Afro’su Gainsborough peruğu şeklindeydi ama ondan etkilenmişti. Beyonce Foxxy Kleopatra olarak Austin Powers, Goldmember’da.

Pilcher yorumlarını yineledi Öz“Beyoncé Knowles’ı gördüm. Austin Powers Altın Üye ve o zaman ‘İstediğim bu’ diye düşündüm. Birinin gördüğü en büyük afroyu istedim. Özellikle bu peruk aslında hepsi bir arada yerleştirilmiş dört veya beş peruktu. Bu yüzden lüleler için peruklarımız vardı ve sonra afroları aldık ve sonra onları düzelttik ve onları bukle çubuklarına yerleştirdik ve en iyi afro hacmini elde etmemiz için fırçaladık, sonra sadece onları üst üste diktik. o güzel şekli al.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326116/bridgerton-s-nicola-coughlan-reveals-she-claudia-jessie-were-really-crying-during-fight-scene?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın