Nicky Hilton, RHOBH’nin Bu Sezon “Kötü Ruhlu” Olduğunu Söyledi


Sezon 12 Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları gösterinin şimdiye kadarki en dramatiklerinden biri oldu ve Nicky Hilton Rothschild dikkat çekmiştir.

Özellikle annesi söz konusu olduğunda Kathy Hiltonrol arkadaşıyla feud lisa rinna. Ancak bazı Bravo hayranları kaos için yaşarken, Nicky gibi diğerleri savaştan bıkmış durumda.

E! Haberler 2022 Tanrı’nın Sevgisi 16. Yıllık Altın Kalp Ödüllerini Veriyoruz 16 Ekim’de. “Ama son zamanlarda biraz kötümser ve olumsuz bir hal aldığını hissediyorum.”

39 yaşındaki oyuncu, “Bu programlardan birini izlediğimde gülmek istiyorum. Üzülmek istemiyorum. Umarım biraz daha nazik olabilirler.”

Ama bu hala TBD, özellikle Kathy ve Lisa arasındaki gerilimler yakında zirveye çıkacak. RHOBH 12. sezon buluşması. Üç bölümlük bölümün fragmanında Kathy, Bravo yıldız arkadaşına “Hollywood’un en büyük kabadayı” dedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350991/nicky-hilton-says-lessigreaterrhobhlessigreater-has-become-%22mean-spirited%22-amid-kathy-hilton-drama?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir