Nicky Hilton, Annelik Konusunda Kız Kardeşi Paris Hilton’a Verdiği Tavsiyeleri Paylaşıyor


Ailede son zamanlarda bir neşe demetini karşılayan sadece kız kardeşler değil. Geçen Eylül, kardeşleri Barron Hilton II ve onun eşi Tessa oğullarının doğumunu duyurdu Hazar Barron Hilton, şimdi 8 ay. (Kızlarını da paylaşırlar Milou Alizée Hilton3.)

Nicky, “Komik, ailede bütün kızlar vardı ve geçen yıl erkek kardeşimin bir oğlu oldu, Paris’in bir oğlu oldu ve benim de bir oğlum oldu,” dedi Nicky E!’ye. “Erkeklerle dolup taştık ve aralarındaki bağı görmek inanılmaz.”

Peki, tipik bir oyun randevusu nasıl görünür?

“Pek çok paralel oyun,” diye açıkladı, “ve onları yere koyuyoruz ve yan yana takılıyorlar ve biz takılıyoruz. Ama annem ve kız kardeşleriyle büyümek böyle bir şeydi. ve kuzenlerimiz ve hepimiz kız kardeşler gibi en iyi arkadaşız. Kutladık [Kim Richards‘ daughter] Whitney [Davis]’ın Malibu’daki bekarlığıoldukça nostaljik ve eğlenceliydi, tüm ekip yeniden bir araya geliyor.”

Ve varis, Paris’e küçük anları değerlendirme konusunda verdiği tavsiyeye uymaya çalışır. Oğlunun kilometre taşları hakkında konuşan Nicky, “Diş çıkarıyor. Ayakta durmaya çalışıyor. Konuşmaya çalışıyor. Yürümeye çalışıyor. Neredeyse ‘Anne’ diyecek ama henüz tam olarak orada değil.”

– Raporlayan: Nikaline McCarley
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374930/nicky-hilton-shares-advice-she-gave-sister-paris-hilton-on-her-first-year-of-motherhood?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir