Nicki Minaj’ın Stil Evrimi Her Zaman Risk Aldığını Kanıtlıyor


Nicki Minaj‘ moda evrimi bir an 4 hayatı hak ediyor.

Ödüllü rapçi her zaman inanılmaz derecede cesur tasarımlar giydi, onları nasıl hayal ettiğini hayal etmek bile zor.

Konuşma konusu olan mesele? 2011 MTV Video Müzik Ödülleri için Nicki, tül balerin eteği ve çok renkli tozluk ile eşleştirdiği holografik zırhlı bir korse içeren tuhaf bir kıyafetle ağzını açık bıraktı. Karışık uyumlu çoraplar, giysiye takılan doldurulmuş hayvanlara kıyasla evcil aksesuarlardı.

Dört yıl sonra MTV VMA’larında, transparan kumaş ve bol dantel işlemeli altın, dalgalı bir elbise içinde parıldayan, aynı derecede baş döndürücü bir toplulukla bir kez daha büyüledi. Yaldızlı tasarım 2011 modeline kıyasla abartılı olmasa da yine de övgüye değerdi.

28 Ağustos’a gelin, 39 yaşındaki oyuncu MTV VMA’larına muzaffer bir dönüş yapacak. Sadece prestijli Michael Jackson Video Vanguard Ödülü’nü almakla kalmayacak, aynı zamanda 2018’den bu yana ilk kez performans göstermesi bekleniyor. Ayrıca, yıldızlarla dolu bir ilişkiye ev sahipliği yapıyor. LL Soğuk J ve Jack Harlow.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343339/nicki-minaj-s-style-evolution-proves-she-s-always-been-a-risk-taker?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir