Nicki Minaj, Will Smith’i Oscar’da Chris Rock Tokatı Üzerine Savundu – Hollywood Life


Will Smith’in Jada Pinkett-Smith hakkında söyledikleri üzerine Chris Rock’a tokat attığını gördükten sonra Nicki Minaj, ‘Kral Richard’ aktörünü ‘sevdiği kadın’ için ayağa kalktığı için savundu.

Nicki Minaj girdi “Will Smith tokat atmak Chris Kaya 28 Mart Pazartesi sabahı, 94. Akademi Ödülleri’nde 53 yaşındaki Will ve 57 yaşındaki Chris arasındaki fiziksel yüzleşmeyi üstlenmesini teklif etti. İlk olarak, 39 yaşındaki Nicki, komedyeni destekledi ve tweet attı, “Chris Rock’ı seviyorum. Jada’nın yakın zamanda neler paylaştığını bilseydi bu şakayı yapmazdı – ama onunla ve tüm ekip arasında @ #Oscars bana söylemek istediğiniz hiçbiriniz bu kadının bu yürek parçalayıcı hikayeyi paylaştığını duymadınız ? #ComeOnSon.”

“İşte olay… Ve bu çok İNANILMAZ – GÖZ AÇICI bir örnek…” diye devam etti Nicki. “Koca, karısının acısını dindirmek için ön sırada oturuyor… onu teselli eden tek kişi o… kameralar kapandığında kapalı kapılar ardında gözyaşlarını siliyor. Sosyal medya, insanlara bu ‘kocaların’ gerçek hayatta asla karşılaşmayacaklarını hissettirdi. Sevdiği kadına baktığında ve onun pahasına ‘küçük bir şakadan’ gözyaşlarını tuttuğunu gördüğünde bir erkeğin ruhunda neler olduğuna gerçek zamanlı olarak tanık olmalısınız. Her gerçek erkeğin o anda hissettiği şey budur. Siz şakayı görürken, o da onun acısını görüyor.

Nicki, odağı Jada’nın insanların saçlarını büyük kümeler halinde kaybetmesine neden olan otoimmün hastalık olan alopesi ile açık savaşına kaydırdı. Nicki, 2009 belgeselini yapan ve anlatan Chris gibi insanların İyi saç Siyah kadınların saçlarıyla ilişkisi hakkında) daha anlayışlı olmalı. “Saçınızı kel tıraş etmeniz gereken noktaya kadar kaybetmenin nasıl bir his olduğunu hayal edin. Sence bununla başa çıkmak herkes için kolay mı?” rapçi tweet attı. “Bunun için pek çok kez ağladığını düşünmüyor musun? 2022, bu adamları karıları hakkında yaptığınız şakalar hakkında görmelisiniz.”

Nicki Minaj, Will Smith'i Oscar'da Chris Rock Tokatı Üzerine Savundu - Hollywood Life
(Rob Latour/Shutterstock)

Jada, 2018’deki bir bölümde mücadelesini açıkladı Kırmızı Masa Konuşması. Duşta “bir avuç saçını” kaybettiği anı anlatırken, “Hayatımda kelimenin tam anlamıyla korkudan titrediğim anlardan biriydi” dedi. CNN. “Bu yüzden saçımı kestim ve kesmeye devam ettim” dedi. Jada ayrıca bozukluğun nedenini belirleyemediğini ancak bunun stres olabileceğinden şüphelendiğini açıkladı. O zamandan beri, durumla barıştı. Aralık 2021’de bir Instagram videosunda tıraşlı kafasını gösterdi. Klibe “Ben ve bu alopesi arkadaş olacağız” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/nicki-minaj-will-smith-chris-rock-slap-oscars-tweets/

Yorum yapın