Nicki Minaj ve Adele’in “Canavar” Rap Yaparken Yan Yana Videosunu İzleyin


istersen elini kaldır Nicki Minaj ve Adele işbirliği yapmak.

Araba Paylaşımı Karaoke ev sahibi James Corden kesinlikle eli havada! “Anaconda” rapçisinin 6 Nisan’daki görünümü sırasında, kötü şöhretli şarkı sözlerini şu şarkıdan seslendirdi: Kanye Batı‘ın yıldızlarla dolu 2010 hiti “Monster”.

39 yaşındaki Nicki dizesini başlatırken, kamera yan yana iki ekrana bölündü ve bunlardan biri Adele’in 2016’da Nicki’nin “Canavar” dizesine eşlik ettiğini gösteriyordu. Bölüm ile ilgili Araba Paylaşımı Karaoke.

Nicki, “Senin Gibi Biri” şarkıcısının övgüsünü sevdiğini ve bunun kendisini “çok, çok mutlu” ettiğini söyledi. bu Pembe cuma rapçi ayrıca İngiliz şarkıcıyı “Nicki Minaj’ı bünyesinde barındıran” biri olarak övdü.

Nicki sadece kafiye becerilerini sergilemekle kalmadı, aynı zamanda en iyi Adele sesini kullanarak hayranların oyunculuk püf noktalarını tatmalarına izin verdi.

Adele’in 2022 All’deki saha kenarındaki görüntüsüne atıfta bulunan İngiliz aksanıyla “Temelde her şey için viral oluyorum, ne demek istediğimi anlıyor musun? Basketbol maçında oturuyorum, değil mi? Kameraya bakmıyorum” dedi. -Yıldız oyunu. “İnsanlar bu tür viral anlar için para ödüyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326406/you-have-to-see-this-side-by-side-video-of-nicki-minaj-and-adele-rapping-monster?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın