Nicki Minaj, Met Gala’da Yaşam Boyu Moda Anında Beyzbol Şapkası Yaptı


Alarmı çal, çünkü Nicki Minaj 2022 Met Gala’daki şovu çaldı.

“Süper Bas” şarkıcısı, kırmızı halıda sert bir görünüm sergileyerek hayranlara neden gerçek bir stil ikonu olduğunu hatırlattı. 2 Mayıs’ta Metropolitan Sanat Müzesi’nde düzenlenen modanın en büyük gecesi için Nicki, büyük boy bir kemer ve deri bir top şapka ile eşleştirilmiş fırfırlı ve tüy detaylı, siyah Burberry katmanlı tül bir elbise giydi. (Buradaki tüm kırmızı halı moda görünümlerine bakın.)

Kırmızı halıda onunla sohbet ederken görüntülendi. Rosalia ve Katy Perry sosyal medya paylaşımlarına izin verilmeyen yerlere girmeden önce.

Bu yılki görünümü, Nicki’nin COVID-19 aşı politikası nedeniyle 2021 etkinliğine katılmadığı için 2019’dan bu yana ilk kez Met Gala’ya dönüşünü işaret ediyor.

Nicki, Eylül 2021 tweet’inde “Met için aşı olmanızı istiyorlar” dedi. “Eğer aşı olursam, olmaz [be] Met için. Yeterince araştırma yaptığımı hissettiğimde olacak. Şimdi bunun üzerinde çalışıyorum. Bu arada aşklarım, güvende olun. Başınızı ve yüzünüzü kavrayan 2 ipli maskeyi takın. O kadar gevşek değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329140/nicki-minaj-just-made-baseball-caps-a-fashion-moment-for-life-at-2022-met-gala?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın