Nicki Minaj, Feud’dan Sonra Taylor Swift’in ‘Anti-Hero’ Sözlerinden Alıntı Yapıyor – Hollywood Life


Nicki Minaj, Feud'dan Sonra Taylor Swift'in 'Anti-Hero' Sözlerinden Alıntı Yapıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Matt Sayles/Invision/AP/Shutterstock

Yaptı Nicki Minaj sadece dolaylı olarak onunla arasındaki her şeyin hala iyi olduğunu kanıtla Taylor Swift? 40 yaşındaki rapçi onu aldı twitter bu hafta 33 yaşındaki şarkıcının yeni single’ı “Anti-Hero”nun sözlerinden bazılarını ‘barbz’ dediği hayranları için alıntıladı. Tweetlere herhangi bir açıklama eklemedi, ancak çok sayıda yanıt aldılar.

Nicki’nin Taylor ile ilgili ilk tweet’inde “Kendi ahlaksızlıklarıma bırakılmamalıyım” yazıyordu. Bunu, şarkının nakaratından bahseden bir başkasıyla takip etti. Bir yüz ve bir tek boynuzlu at da dahil olmak üzere iki emojiyle birlikte “Her zaman Anti-kahramanı desteklemek yorucu olmalı” yazıyordu.

Tweet’ler halka açıldıktan sonra, hayranları kendi mesajlarını tweetlemek için hızlı davrandılar. Bazıları ona Taylor’ın hayranlarının takma adına atıfta bulunarak “hızlı” derken, bir başkası tweet’leri “destansı” olarak adlandırdı. Diğer hayranlar, onun, onunla gelecekte olası bir işbirliğine işaret ettiğinden şüpheleniyordu. gece yarısı yaratıcı “Siz ikiniz ne yapıyorsunuz?” bir tweet sordu.

Nicki’nin Taylor’ın sözlerini içeren tweet’leri, kendisi ve müzisyen arkadaşının 2015 Video Müzik Ödülleri’nde Yılın Videosu kategorisi adaylıkları hakkında konuşurken Twitter’da gergin sözler sarf ederek manşetlere çıkmasından yedi yıl sonra geldi. Nicki’nin “Anaconda” ve “Feelin Myself” şarkılarının küçümsendiğini hissettiğini belirtmesinin ardından, “Bad Blood” videosu aday gösterilen Taylor bunu kişisel bir yumruk olarak aldı ve Nicki’nin sözleriyle yaşadığı hayal kırıklığını paylaştı.

Taylor Swift, Nicki Minaj
Taylor ve Nicki, 2015 MTV Video Müzik Ödülleri’nde sahnede kucaklaşıyor. (Matt Sayles/Invision/AP/Shutterstock)

Nicki’nin adaylarla ilgili orijinal tweet’inde “Videonuz çok ince vücutlu kadınları övüyorsa, yılın videosuna aday gösterileceksiniz” yazıyordu. “Seni sevmekten ve desteklemekten başka bir şey yapmadım. Kadınları birbirine düşürmek size yakışmıyor. Belki adamlardan biri senin yerini aldı, ”diye yazdı Taylor’ın cevabı. Ayrıca Nicki’nin kazanırsa onunla sahneye çıkabileceği konusunda ısrar etti.

Nicki, tweetinin Taylor ile ilgili olmadığı konusunda ısrar ettiğinde, “Korkusuz” şarkıcı alenen özür diledi ve neden böyle yanıt verdiğini açıkladı. “Çağrıldığımı sanıyordum. Noktayı kaçırdım, yanlış anladım, sonra yanlış konuştum. Üzgünüm, Nicki, ”diye yazdı. Nicki özrünü kabul etti ve durumu düzeltmek için adım attığı için onu övdü. İkili, 2015 VMA’larında bir performans için birlikte sahneye çıkarak aralarında her şeyin yolunda olduğunu kanıtladı.

O zamandan beri, Nicki ve Taylor arasında işler iyi gidiyor gibi görünüyor. İkincisi, 2022 MTV Video Müzik Ödülleri izleyicileri arasında eskinin en büyük hitlerinin performansıyla sarsılırken görüldü ve Nicki’nin son tweet’leri, arkadaşlıklarının ve birbirlerine saygılarının inceliğini sürdürdüğünü gösteriyor gibi görünüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/25/nicki-minaj-quotes-taylor-swift-anti-hero-twitter-feud/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir