Nicki Minaj, Doc Trailer’da Müzik Endüstrisindeki Çifte Standartları Ele Aldı


Nicki Minaj erkeklerin dünyasında kazanmaktır.

28 Temmuz’da, Pembe cuma rapçi merakla beklenen dizisinin ilk fragmanını yayınladı Nicki belgesel – ve hiçbir şeyi geri tutmuyor.

Fragman, Nicki’nin ünlü olmadan önce rap yaptığı bir geri dönüş videosuyla başlıyor, bir seslendirmede dediği gibi, “Nasıl ünlü bir rapçi olunacağına dair bir el kitabına sahip değilsiniz.” Videoda daha sonra hayranlarıyla fotoğraf çekmesi, biletleri tükenen kalabalıkların önünde performans sergilemesi ve özel jetinden atlaması gösteriliyor.

Nicki’nin en iyi kariyer anlarının çoğu gösterildiği gibi, göründü ve genç hali hakkında bir mesaj paylaştı ve aynı zamanda hip hop’taki kadınlara hitap etti. “Bence o zamanlar kadın başarısız olmaktan korkmuyordu” dedi. “Kadın rapçiler o zamanlar pek başarılı değildi. Asla kazanamayacaklarını hisseden kızlar için savaşıyorum.”

“Moment 4 Life” rapçisi daha sonra rap endüstrisinde bir kadın olarak karşı karşıya olduğu çifte standart konusunda samimi oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339963/nicki-minaj-calls-out-double-standards-in-the-music-industry-in-first-trailer-for-documentary-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir