Nicki Minaj, Catwoman Kıyafetinde Essence Fest Rocks: Fotoğraflar – Hollywood Life


Nicki Minaj, Catwoman Kıyafetinde Essence Fest Rocks: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Nicki Minaj, 39, 1 Temmuz’da Essence Müzik Festivali’nde manşet sanatçı olarak kalıcı bir izlenim bıraktı! Rapçi, Caesars Superdome’da New Orleans, Los Angeles’taki müzik hayranları kalabalığını eğlendirirken seksi Catwoman’dan ilham alan bir kıyafetle sahneye çıktı. Süperstar kanallık yaptı halle berryEldivenlerle lateks bir elbise içinde sahnede kıvranırken bir yüz örtüsü ve kedi kulaklarını içeren dramatik açılış için 2004 filmi. Set sırasında “Beez in the Trap” ve “Moment 4 Life” gibi tüm önemli şarkılarını seslendirdi. Lil Wayne gerileme için “Lise” isabeti.

Nicki’ye ek olarak, bu yılki Essence Müzik Festivali’nin manşetleri arasında şunlar yer aldı: Janet Jackson ve Yeni baskı. Dünya COVID pandemisi ile savaşırken popüler etkinliğe iki yıl ara verildi, ancak geri dönüş şovunun inanılmaz yeteneği, festivalin hala zirvede olduğunu kanıtlıyor. Coca-Cola tarafından sunulan çok günlü etkinlik, Kevin Hart‘s Gerçeklik kontrolü 30 Haziran’da NOLA’nın Smoothie King Center’ında ve üç günlük eğlence sırasında ortaya çıkacak diğer sanatçılar arasında şunlar yer alıyor: beenie adam, Mickie Guyton, Keş ve Machel Montano.

Nicki ve diğer yetenekli yıldızlar festivalde sahneye çıkmadan önce, pembe bir mayoyla kendini gösterdiği muhteşem bir videoyu paylaşarak manşetlere çıktı. Mayıs ayının sonunda aşağıda yayınlanan bir TikTok videosunda gösterilen şık kesme parçada dışarıda suda dinleniyordu. Kameraya bir gülümseme gönderirken poz verdi ve dans etti ve olabildiğince havalı görünüyordu.

Nicki sosyal medyada performans göstermediğinde veya çalkalamadığında ailesiyle vakit geçiriyor. Güzel, kocasıyla sevgiyle “Ayı Baba” dediği bir yaşında bir oğlu paylaşıyor. Kenneth Küçükve bazen Instagram sayfasında onunla anları paylaşıyor. Yakın tarihli bir videoda, sevimli bebek bebek arabasında otururken onu görmezden geliyormuş gibi yaptı.

“Baba 🧸 her gün beni onu aramamı sağlıyor, böylece beni görmezden geliyor ve @bana gözünün ucuyla bakabiliyor. Sırf ben ‘Seni görüyorum’ demeye devam edebileyim ve o yorganı ya da perdeyi yüzüne çekip benden saklanabilsin diye. 🙈🤫👀 İlk önce onun sadece dışarı çıktığını ve beni duymadığını düşünürdüm ve biraz endişelendim. Ama hayır, sadece onun küçük bir komedyen ya da smthn olduğunu düşünüyor. Lanet olsun bu çocuğu. Annen seni çok seviyor baba 😘” diye videonun başlığına yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/nicki-minaj-catwoman-outfit-2022-essence-music-festival-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir