Nick Viall, Kız Arkadaşı Natalie Joy’un DM’lerine Nasıl Girdiğini Açıkladı


Başka bir ünlü Nick, podcast’inde görünmesi hakkında mesaj mı verdi? Küçük sevimli yalancılarAshely Benson. “O olduğunu duydum Üniversite mezunu Hayranım” diye paylaştı. “Cevap vermesini beklemiyordum, ama beni görmeden bıraktı, ben de ‘Bu çok alaycı’ dedim. Her neyse Ashely, podcast’ime gelmek istersen seni çok seviyorum.”

Nick’in DM ipuçlarından daha fazlasına gelince, insanların yaratıcı olmaktan korkmaması gerektiğini söylüyor. “İnsanlar sesinizden daha fazla bilgi alabilir, bu yüzden sesli notun birinin DM’lerine girmenin oldukça benzersiz ve akıllı bir yolu olduğunu düşünüyorum” dedi.

Ama tavsiye ediyor karşı eski sevgiliye DM göndermek “Asla eski biriyle flört etme. Geçmişteki bir ilişki mi? Yani, sorun değil,” dedi. “Eski sevgilinle, karşılıklı beklentilerle sıradan bir ilişki kurduğun biri arasında çok büyük bir fark var. Bilirsin, ikiniz de soğuk bir çizgideyseniz, devam edin ve birbirinizi ısıtın ve kayın.”

Yukarıdaki videonun tamamında Nick’in DM tavsiyesinin daha fazlasına göz atın.

Ödeme Viall Dosyaları podcast’lerin yayınlandığı her yerde podcast.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333193/nick-viall-reveals-how-his-girlfriend-natalie-joy-slid-into-his-dms?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel