Nick Lachey, Break Açıkladıktan Sonra BTS’ye Tavsiye Verdi


Nick Lachey için bazı cesaret verici sözler var BTS– ve grubun gelecek planları hakkında yaptığı son duyurudan endişe duyan hayranlar için.

Boy band ile üne kavuşan şarkıcı 98 Derece 90’larda, Güney Koreli pop grubunun temsilcisinin 14 Haziran’da onayladığı habere ağırlık verdi: Üyelerinin “şu anda bazı solo projeleri keşfetmek için zaman ayırmayı ve çeşitli farklı formatlarda aktif kalmayı” planladığını.

48 yaşındaki Nick, E!’s’de “Bence herkeste kaşınmanız gereken yaratıcı bir kaşıntı var ve bazıları için işe yarıyor” dedi. Günlük PopMcCormick Grill Mates ile olan ortaklığını teşvik ederken.

15 Haziran’da BTS üyesi Jungkook Grubun temsilcisi, Güney Kore canlı yayın uygulaması VLive’da BTS’in dağılmayacağını veya ara vermeyeceğini, ancak bireysel üyeler kendi projeleri üzerinde çalışırken bile grup olarak aktif kalacağını açıkladı. Yuvarlanan kaya.

Solo sanatçı olarak da bazı başarılar elde eden Nick, şunları söyledi: Günlük Pop“Hala 98 ile bir şeyler yapıyorum ve 25 yıl sonra hala birlikte bir şeyler yaptığımızı ve hala gezdiğimizi söylemekten gurur duyuyorum ve şimdi onu her zamankinden daha çok seviyorum. Bu yüzden her ikisine de yer olduğunu düşünüyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334733/nick-lachey-offers-advice-to-bts-after-they-announce-break?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel