Nick Kroll’un Endişelenme Darling Fanfare’e Komik Tepkisi


Bu bazıları için bir şok olabilir, ancak orada vardır diğer aktörler Endişelenme Sevgilim dışında Harry Stilleri, Olivia Wilde ve Floransa Pugh.

Nick Kroll Filmin 2022 Venedik Film Festivali’ndeki son galasından edindiği tecrübeyi sosyal medyadaki çılgın hayranlığı yakalayarak paylaşmaya karar verdi.

İçinde TikTok’ta yayınlanan video 6 Eylül’de 44 yaşındaki filmde rol arkadaşıyla birlikte etkinliğe katıldı. Sidney Chandler, Yüzlerce hayran, filmin başrollerinden birine bir göz atmayı umarak umutsuzca arabaya bakmaya çalışırken.

Nick, gönderiye “POV: @dontworrydarlin galasına sadece bir yardımcı oyuncu olarak yetişmek” başlığını attı.

Klipte, Lig alum, akvaryuma benzer durumu komik bir şekilde anlatıyor ve kalabalığın onun içeride olduğunu öğrenmek için ne kadar serseri olması gerektiğini yorumluyor.

“İstediğiniz kişi değil hanımlar,” diyor meraklı bakışların yanından geçerken. “Üzgünüm, Harry değil, Olivia değil, Florence değil.”

Nick devam etti, “Merhaba, beni tanımıyorsunuz. Hayır, hayır, hayır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345118/nick-kroll-has-hilarious-reaction-to-don-t-worry-darling-premiere-fanfare?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir