Nick Jonas’ın Kelsea Ballerini İle Performansı Neden Onu Terapiye Gönderdi?


Nick Jonas Bu performansın Neverland’de kalmasını tercih ederdim.

bu Jonas Kardeşler şarkıcı, 2016 ACM Ödüllerine katıldığını itiraf etti. Kelsea Ballerini– “Peter Pan” şarkısını seslendirirken “gerçekten trajik bir gitar solosu” yaptığı – sahnedeki “en kötü anı” idi.

Yakın tarihli bir röportaj sırasında yaşanan “bozulmayı” hatırlatan Nick, hatayı düzeltmesine yardımcı olması için profesyonel tedavi aradığını söyledi.

Ev sahibine, “Geriye dönüp baktığımda, ne kadar büyük olduğunu düşündüğüm konusunda biraz gülebilirim” dedi. dax shepard 22 Mayıs’ta Koltuk Uzmanı podcast bölümü. “Ama olmasını dilediğimden daha fazla seyahat etti ve terapiye gitmeme neden oldu.”

Peki tam olarak ne ters gitti? Şarkıyı “milyon kez” prova ettiğini söyleyen Nick, “bu konuda gerçekten kendinden emin hissettiğini – hatta sorunlu olacak bir şeymiş gibi düşünmediğini” hatırladı.

30 yaşındaki Nick, “Başladım, sorun değil ve ona doğru yürürken tamamen boşaldım ve yanlış bir nota bastım ve temelde bayıldım ve yanlış olduğunu anladım ve duramadım” dedi. “Ambalajı açtıktan sonraki gün ve saatler boyunca, tam olarak ne olduğunu anlayamıyorum, ama aceleyle bir arabaya bindirildim ve hemen ardından da uçağa bindirildim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375201/why-nick-jonas'-performance-with-kelsea-ballerini-caused-him-to-go-to-therapy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir