Nick Jonas ve Priyanka Chopra’nın Yeni Ebeveynler Olarak Hayatının İçinde


Nick Jonas ve Priyanka Chopra Jonas’ın mutluluk yeni başlıyor.

Kızlarını ilk kez tanıştırdıktan sonra bir aya yakın Malti Marie Chopra Jonas sosyal medyada, her iki ebeveyn de ebeveyn olarak yeni unvanlarına iyi uyum sağlıyor.

E ile özel olarak paylaşılan bir kaynak “Nick ve Priyanka harika gidiyor”! Haberler. “Gerçekten çok aşıklar, sanki hala balayındalar. Çok şirin ve tatlılar.”

Priyanka’nın annesi Madhu Chopra Priyanka’yı kendi annelik becerileri için övmeden önce eklenen kaynak, yeni ebeveynlerle kalıyor ve Malti’ye bakmak için fazladan bir el seti ödünç veriyor. Kaynak, “Priyanka çok organize” dedi. “Onunla ilgilenmek için tüm ipuçlarını ve püf noktalarını biliyor.”

Anneler Günü’ne geri dönersek, Priyanka bu özel günü aşağıdakileri paylaşarak kutladı: ilk fotoğraf bebek malti. Nick tarafından da paylaşılan gönderide çift, ilk çocuklarını vekil aracılığıyla karşıladıktan sonra aldıkları tüm destek için teşekkürlerini dile getirdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333727/inside-nick-jonas-and-priyanka-chopra-s-life-as-new-parents?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel