Nick Jonas ve Priyanka Chopra’nın Daha Fazla Çocuk İçin Plan Yaptıkları Bildirildi – Hollywood Life


Priyanka Chopra, Nick Jonas


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock

Nick Jonas29 ve Priyanka Chopra40, şu anda birinin ebeveyni olabilir, ancak gelecekte bunun değişeceğini umuyorlar. İlk çocuklarını kızlarını ağırlayan şarkıcı ve oyuncu malti, 15 Ocak’ta vekil aracılığıyla, birden fazla kaynağa göre “daha fazla çocuğa sahip olmayı tartıştı”. Bir kaynak EXCLUSIVELY, “Her zaman birden fazlasını istediklerini biliyorlardı çünkü büyük, yakın bir aileye sahip olmak her ikisi için de en önemli şey” dedi. HollywoodYaşam.

Kaynak, “Bütün bildikleri bu ve kardeşleri hayatlarının en önemli parçalarından biri, bu yüzden Malti için kesinlikle istedikleri bir şey” dedi. “Henüz bir başkasını karşılamaya hazır değiller ama yaptıklarında, geçen seferki gibi bir vekil kullanacaklar. Mesele olup olmayacağı meselesi değil, sadece ne zaman olduğu meselesi.”

Nick Jonas ve Priyanka Chopra'nın Daha Fazla Çocuk İçin Plan Yaptıkları Bildirildi - Hollywood Life
Priyanka Chopra ve Nick Jonas ilk çocuklarını Ocak ayında karşıladılar. (Willy Sanjuan/Invision/AP/Shutterstock)

Nick, daha fazla çocuk istemenin yanı sıra, görünüşe göre onların “yaşlarının yakın” olmasını ve ağabeylerinin çocuklarıyla bağ kurabilmelerini istiyor. “Nick bunu kardeşleriyle konuştu ve Nick sadece çocuklarının yaşının yakın olmasını değil, aynı zamanda çocuklarının da kardeşlerine yakın olmasını istiyor. Kevin Jonas ve Joe Jonas‘ çocuklar,” ikinci bir içeriden ÖZEL paylaştı. “Kuzenleri olması onlar için çok önemli ve çocukları arasındaki bağın doğal olmasına bayılıyorlar.” 34 yaşındaki Kevin’in iki çocuğu var. Alena8 ve sevgililer günü5 ve Joe’nun da iki çocuğu var. Willa2 ve yeni doğmuş bir kız çocuğu.

İçeriden biri, “Nick, Kevin ve Joe, çocuklarının kuzenlerine kardeş gibi bakmalarını istiyor” diye ekledi. “Erkeklerin ebeveynleri elbette hepsini mümkün olduğunca çok çocuk sahibi olmaya zorluyor. Ne kadar fazla bonus Jonases o kadar iyi.”

Priyanka Chopra, Nick Jonas
Priyanka Chopra ve Nick Jonas kırmızı halıda. (Deklanşör)

Nick ve Priyanka, 2018’de “Yaparım” dedikten sonra ilk çocuklarını karşıladılar. Yeni ekleriyle ilgili oldukça özel olsalar da, fotoğrafta çekilen bir aile fotoğrafında, yüzü bir emojiyle kaplı bir fotoğrafını paylaştılar. gün altı aylık oldu. Ayrıca Priyanka’nın kendi doğum günü kutlaması olduğu ortaya çıktı ve resmin altına özel günle ilgili tatlı bir mesaj yazdı.

“Bu kadar çok sevgiyle çevrili olduğum ve en yakınlarımla vakit geçirebildiğim için çok minnettar ve müteşekkirim. (Birçoğu çok uzaklardan uçmuş olsa da),” başlığında yazdı. “@nickjonas’ım tarafından mükemmel bir şekilde planlanmış ve yürütülmüş en inanılmaz kutlamalar. En unutulmaz doğum günü için size teşekkür etmek için kelimeler yeterli değil… bebeği nasıl seveceğinizi gerçekten biliyorsunuz. Ben şanslı bir kızım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/nick-jonas-priyanka-chopra-more-kids-malti-siblings/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir