Nick Jonas ve Priyanka Chopra, Malti’nin Cabo San Lucas’taki Fotoğrafını Paylaştı – Hollywood Life


Priyanka Chopra ve Nick Jonas


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Nick Jonas ve karısı Priyanka Chopra kıymetli bebeklerinin 6 aylık doğum gününü kutluyorlar! 40 yaşındaki Priyanka, 22 Temmuz’da kişisel Instagram sayfasında bazı yeni fotoğraflar yayınladı ve küçük kutlamaları kutlamak için Meksika, Cabo San Lucas’a yaptığı doğum günü gezisini duraklattı. malti Marieyarı yıl dönüm noktası. Pri, küçük Malti’nin kısa kollu, “6 Aylık” bir tulum ve pembe, kabarık dolgulu tutu giydiği bir fotoğrafını yayınladı. Malti ayrıca bir saç yayı ve ayak bileği bileziği taktı. Yüzüne beyaz bir kalp yerleştirdiler, ancak ünlü bebeğin de bir çift pembe güneş gözlüğü salladığı ortaya çıktı! 29 yaşındaki Nick, bebeğini kucağına aldı ve her ikisine de sarıldı ve üzerinde üzerinde “Happy 6 Months B-Day MM” yazan küçük bir çilekli pastayı gösterdi.

Sevimli aile fotoğrafı, çarpıcı aktrisin kendi dönüm noktası olan 40. doğum günü kutlamalarını kutlamak için yayınladığı bir dizi doğum günü fotoğrafında göründü. “Sadece bir kız ve onun doğum günü ekibi!” Priyanka, tropik bölgede fotoğrafların altına bir açıklama yaptı. “Bu kadar çok sevgiyle çevrili olduğum ve en yakınlarımla zaman geçirebildiğim için çok minnettar ve müteşekkirim. (Birçoğu çok uzaklardan uçmuş olsa da). ♥️ @nickjonas’ım tarafından mükemmel bir şekilde planlanmış ve yürütülmüş en inanılmaz kutlamalar. En unutulmaz doğum günü için sana teşekkür etmek için kelimeler yeterli değil… bebeği nasıl seveceğini gerçekten biliyorsun. Ben şanslı bir kızım.”

Priyanka, herkesin 18 Temmuz’daki doğum gününü kitaplar için yaptığını belirterek devam etti. “Bu yıl aldığım tüm doğum günü sevgisinden çok etkilendim” diye yazdı ve yazısını sonlandırdı. “Sevimli DM’ler, sürprizler, aramalar, mesajlar ve büyük sarılmalar günü daha da parlak hale getirdi ve beni gerçekten özel hissettirdi. Uzanan herkese teşekkürler, bu dünyalar demek.
İşte hayatımın geri kalanının başlangıcı. Minnettar ve mübarek.”

Priyanka Chopra ve Nick Jonas
Priyanka Chopra ve Nick Jonas Moda Ödülleri’ne geldi
29 Kasım 2021’de Londra’daki Royal Albert Hall’da. (Matt Baron/Shutterstock)

Nick ve Priyanka kesinlikle harika bir yıl geçirdiler. İlk çocuklarını 15 Ocak’ta vekil aracılığıyla karşıladılar ve o zamandan beri yeni annelerinin Mayıs ayındaki ilk Anneler Günü ve Nick’in Haziran ayındaki çok özel ilk Babalar Günü de dahil olmak üzere bir aile olarak her dönüm noktasının tadını çıkarıyorlar. Pri, Babalar Günü’nü “ekstra anlamlı” kılmak için sürprizler planlarken Nick, Anneler Günü için karısına bir narenciye ağacı hediye etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/nick-jonas-priyanka-chopra-photo-malti-cabo-san-lucas/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir