Nick Jonas ve Priyanka Chopra Kızlarının İlk Doğum Gününde – Hollywood Life


Nick Jonas ve Priyanka Chopra Kızlarının İlk Doğum Gününde – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Weiss Eubanks/NBCUniversal

Nick Jonas ve onun eşi Priyanka Chopra NICU’da 100 gün geçirmesine neden olan, doğduğunda yoğun bir sağlık korkusu yaşayan kız bebeklerinin ilk doğum gününü büyük bir şekilde kutlamayı garantiledi. Pop yıldızı, uğradığında Malti’nin dönüm noktası hakkında açıldı Kelly Clarkson Gösterisi 13 Ocak Cuma günü. “Kutlamamız gerekiyordu” dedi. “Hayatının erken dönemlerinde oldukça çılgın bir yolculuk geçirdi ve bu yüzden bunu şık bir şekilde kutlamak zorunda kaldık.”

bu Çığlık kraliçeleri alum daha sonra yeni yıl için planlarını açıkladı ve 2023 için “hedefleri ve hırsları” olduğunu, ancak ebeveyn rolünde arka koltuğa oturmaları gerekebileceğini söyledi. “Yeni bir baba olmanın kişisel cephesinde çok şey var, bu yüzden zamanımın çoğunu alıyor,” diye espri yaptı, hangi sunucuya Kelly Clarkson komik bir şekilde ekledi, “Gelecek yıl uyumayı deneyecek misin?”

Muhteşem yıldızlar, Malti’yi Ocak 2022’de vekil olarak karşıladılar ve sonraki Mayıs ayında erken doğduğunu ve yenidoğan yoğun bakım ünitesinde üç aydan fazla zaman geçirmek zorunda kaldığını açıkladılar. “Bu Anneler Günü’nde, geçtiğimiz birkaç ayı ve bindiğimiz ve artık pek çok insanın deneyimlediğini bildiğimiz rollercoaster’ı düşünmeden edemiyoruz. NICU’da 100’den fazla günden sonra, küçük kızımız nihayet eve döndü,” diyen Priyanka, küçük bebeklerinin paylaştığı ilk fotoğrafına alt yazı yazdı.

Çift, hamileliği çok özel tutmuş olsa da, Priyanka geçmişte annelik planları hakkında vokal olduğu için uzun süredir hayranlarını şaşırtmadı. paylaştığı yıldız Bugün Ekim 2019’da bir aile kurmak için “bekleyemediği” ev sahipliği yaptı. “Yani, hayatımızda o kadar çok şey oluyor ki, Tanrı bizi kutsadığında, bu ikimizin de kesinlikle istediği bir şey oluyor.”

Bu arada çift, Nick’in ailesinden ebeveynlik tavsiyesi ve belki de biraz bebek bakıcılığı yardımı alma avantajına sahip olur! Nick’in erkek kardeşleri — Joe ve kevin Jonas — zaten babalar; Joe kızı paylaşıyor Willa ve eşi ile yeni doğan Sophie Turnerve Kevin kızları paylaşıyor aleyna ve Valentina karısıyla Danielle.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/nick-jonas-priyanka-chopra-daughter-first-birthday-celebration/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir