Nick Jonas ve Kızı Malti, Babalar Günü’nde Birbiriyle Uyumlu Spor Ayakkabılar Giydi – Hollywood Life


Nick Jonas


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Nick Jonas29 ve dört aylık kızı malti ilk Babalar Günü’nde birbiriyle uyumlu spor ayakkabılar giydi. Her iki çift ayakkabı da arkalarında anlamlı kelimeler bulunan beyazdı. Baby Malti’nin ayakkabılarının her ayağında “M” harfi vardı, Nick’in ayakkabısının birinde “MM”, diğerinde “DAD” yazıyordu. Baba-kız ikilisi, fotoğrafçı tarafından arkadan çekilen yakın çekimde şık ayakkabılarını salladı. Divya Akhouri. Nick, fotoğrafı Instagram’a gönderdi ve karısının Priyanka Chopra39, ayakkabıları satın aldı.

Nick yazısına “Küçük kızımla ilk Babalar Günü” diye başladı. “İnanılmaz Baba Kız spor ayakkabıları için @priyankachopra’ya teşekkür ederim ve beni bir baba yaptığın için seni çok seviyorum. Oradaki tüm babaların ve bakıcıların Babalar Günü kutlu olsun.” Bebek Malti’nin yüzü fotoğrafta görünmüyordu ama sevimli kıyafeti görünüyordu. Nick ve Priyanka, kutlamalar için ona sevimli koyu kırmızı bir elbise giydirdi.

Priyanka ayrıca Nick ve Malti’nin tatlı fotoğrafını paylaştı ve bir mektup yazdı. içten mesaj yeni babaya. “1. Babalar günün kutlu olsun aşkım. Seni küçük kızımızla izlemek benim en büyük mutluluğum..Eve dönmek için ne muhteşem bir gün… Seni seviyorum.. Daha niceleri var” dedi.

Nick Jonas ve Priyanka Chopra
Nick Jonas ve Priyanka Chopra (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Nick’in ilk Babalar Günü’nden önce, HollywoodYaşam özel günün Nick için “fazla anlamlı” olacağını bir kaynaktan ÖZEL öğrendim. İçeriden biri, “Bu, her yeni baba için büyük bir dönüm noktası ama Malti’yi eve getirebilmek için bu kadar uzun süre bekledikten ve tüm stres ve belirsizlikten sonra, bu özel gün için bebeğini eve getirebilmek çok daha anlamlı” dedi. .

Jonas Brothers şarkıcısı ve Quantico aktris, 15 Ocak’ta kızı Malti Marie’yi taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladı. Prematüre doğdu ve daha sonra nihayet eve getirmeden önce yeni doğan yoğun bakım ünitesinde 100 günden fazla kaldı. Nick ve Priyanka, şimdi tatlı kızlarına yeni anne baba olarak her dakika ellerinden geleni yapıyorlar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/nick-jonas-daughter-malti-matching-sneakers-fathers-day-photo/

Yorum yapın

SMM Panel