Nick Jonas, Priyanka Chopra’nın Anneler Günü Hediyesini Açıkladı: Röportaj – Hollywood Life


Priyanka Chopra 2022’de yeni doğmuş bir bebekle ilk Anneler Günü’nü yaşadı ve kocası, Nick Jonas, onu sevgiyle yıkadı. Nick göründü Bu Gece Gösterisi 17 Mayıs’ta söyledi ve Jimmy Fallon o ve Priyanka’nın bu yıl evlerinde sade bir Anneler Günü ile kutladıkları. Bu vesileyle karısına bir narenciye ağacı hediye ettiğini de açıkladı. “Ben ekeceğim [it] bu hafta,” diye paylaştı Nick. “YouTube’da ‘Nasıl Ağaç Dikilir’ yapacağım.”

Hediyenin önemine gelince, Nick bunun “yeni yaşamı ve büyüyen yeni şeyleri” temsil ettiğini açıkladı. Nick ve Priyanka kızlarını karşıladılar, malti, vekil aracılığıyla Ocak 2022’de. Doğumundan sonra 100 gün NICU’da kaldı, ancak şimdi sevgi dolu ebeveynleri ile birlikte evde. Nick, Jimmy’ye, “Küçük kızımız evde ve burası muhteşemdi,” dedi. “Ne hediye.”

Anneler Günü şerefine Priyanka ve Nick, küçük kızlarıyla ilk fotoğraflarını yayınladılar. Bebeğin mahremiyetini korumak için resimde Malti’nin yüzünü kalp emojisi ile kaplamışlar. Çift ayrıca Malti’nin doğumundan bu yana geçirdikleri “zorlu” birkaç aydan da bahsetti.

nick jonas priyanka chopra
Nick Jonas ve Priyanka Chopra kırmızı halıda. (İmaj Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock)

Onları bu noktaya getiren doktorlara ve hemşirelere teşekkür ederken, “Kızımızın nihayet eve geldiği için çok mutluyuz” diye yazdılar. “Bir sonraki bölümümüz şimdi başlıyor ve bebeğimiz gerçekten bir bada**. Hadi MM alalım! Annen ve baban seni seviyor.”

Priyanka ayrıca, Nick’ten daha çok ebeveynlik yapmayı tercih edeceği “kimsenin” olmadığını da söyledi. Bu arada mesajını şu sözlerle noktaladı: “Bana her şekilde ilham veriyorsun ve bu yeni rolü çok kolay ve kararlı bir şekilde alıyorsun. Sizlerle bu yolculukta olduğum için çok minnettarım. Sen zaten inanılmaz bir annesin.”

Tabii ki, Nick ve Priyanka, Nick’in iki ağabeyi zaten baba olduğu için Malti’nin doğumundan önce çocuklarla biraz deneyim kazandı. Kevin Jonas karısı Danielle Jonas ile iki kızı paylaşıyor ve Joe Jonas bir kızı var sophie turner. Sophie şu anda çiftin ikinci çocuğuna hamile.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/18/nick-jonas-priyanka-chopra-mothers-day-gift-interview/

Yorum yapın

SMM Panel