Nick Jonas, Kızı Malti’ye Baba Olmanın Onu Nasıl Değiştirdiğini Paylaşıyor


9 Mayıs’ta Anneler Günü’nü kutlarken Priyanka ve Nick, ebeveynliğe giden yollarının kolay olmadığını açıkladılar.

Ortak bir Instagram gönderisinde, küçük bebeklerinin nihayet eve gidebilmeden önce “YYBÜ’de 100 artı gün geçirmesi” gerektiğini paylaştılar.

O zaman, “Her ailenin yolculuğu benzersizdir ve belirli bir düzeyde inanç gerektirir” diye yazdılar. “Ve bizimki zorlu birkaç ay iken, geriye dönüp bakıldığında, her anın ne kadar değerli ve mükemmel olduğu açıkça ortaya çıkıyor.”

bu orta yol aktör daha sonra ziyaret ederken babalığı “oldukça vahşi” olarak nitelendirdi Bu Gece Gösterisi 17 Mayıs’ta, “Biliyorsun, küçük kızımız evde ve ne güzel bir hediye.”

Ve görünüşe göre, Nick’in büyük kardeşleri ona başka bir özel hediye daha vermişler: bir sürü ebeveynlik tavsiyesi. “Evet, tanıdığım herkesin yeni doğan bakımı uzmanı olduğu ortaya çıktı” diye şaka yaptı. “Doktor, sahip olduklarını bilmediğim tüm bu doktoralar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332764/nick-jonas-shares-how-becoming-a-dad-has-changed-him-months-after-welcoming-baby-malti?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel