Nick Jonas, Kelsea Ballerini İle ‘Trajik’ Düeti Konuşuyor – Hollywood Life


Nick Jonas, Kelsea Ballerini


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Erik Pendzich/James Atoa/UPI/Shutterstock

Nick Jonas30, kardeşleriyle ortak bir röportajda memnun olmadığı bir performanstan bahsetti. kevin jonasVe Joe Jonasson bölümde Koltuk Uzmanı Dax Shepard ile dijital ses dosyası. Şarkıcı, “Peter Pan” düet performansından bahsetti. Kelsea Ballerini 2016 Academy of Country Müzik Ödülleri’nde ve aşağıda görülebileceği gibi kaçırdığı bir not nedeniyle sahnedeki “en kötü anı” olduğunu düşündüğünü itiraf etti. Bir görüşme sırasında kelimeleri nasıl unuttuğuna dair bir tartışmadan sonra olaydan bahsetti. Cole Porter takdir.

Nick, “Sonra, canlı TV’de gerçekleşen gerçekten trajik bir gitar solo fiyaskosu sırasında başka bir zaman daha vardı,” dedi. “Geriye dönüp baktığımda, ne kadar büyük olduğunu düşündüğüm konusunda biraz gülebiliyorum. Ama olmasını dilediğimden daha fazla seyahat etti ve terapiye gitmeme neden oldu.”

Performans, çevrimiçi olarak karışık eleştiriler aldı ve bazıları, Nick’in eleştiri yorumlarıyla bahsettiği anı yeniden yayınladı. Her şey ikinci solo albümünü çıkarmak üzereyken oldu. Geçen Yıl Karmaşıktı. Kelsea ilk albümünü çıkardı. İlk defabir yıl önce “Peter Pan” ın yer aldığı.

Nick, “Kelsea ve ben birlikte birkaç performans sergiledik ve bu onlardan biriydi,” diye devam etti. “İşim için dışarı çıkıyorum. Milyon kere prova yaptım. Bu konuda gerçekten kendime güveniyorum – gerçekten sorunlu olacak bir şeymiş gibi düşünmüyorum bile.

Nick Jonas
Sahnede bir an sırasında Nick. (Erik Pendzich/Shutterstock)

“Başladım, iyiydi ve ona doğru yürürken tamamen boşaldım ve yanlış bir nota bastım ve temelde bayıldım ve yanlış olduğunu anladım ve duramadım” diye devam etti. “Ambalajı açtıktan sonra bu güne kadar ve saatler sonra, tam olarak ne olduğunu anlayamıyorum, ama aceleyle bir arabaya bindirildim ve hemen peşinden bir uçağa bindirildim. Menajerime baktım ve ‘Bence bu kötüydü’ dedim. Bir nevi şokta gibiydim. Mükemmel olmak ve her zaman devam etmek için kendime uyguladığım baskıyı şekillendiren gerçekten travmatik bir andı.

2016 ACM’lerindeki düetlerinden önce Nick ve Kelsea, 2021’de “Close” adlı şarkısının düetini yaptı. Jonas KardeşlerBu Turu Hatırla.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/nick-jonas-tragic-duet-kelsea-ballerini-therapy-podcast-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir