Nick Carter Rahmetli Kardeş Aaron’u “Seni Sevmek Acıyor” Şarkısıyla Onurlandırdı


“Kalbim kırıldı” diye yazdı 6 Kasım gönderisi. “Ağabeyim ve benim karmaşık bir ilişkimiz olsa da, ona olan sevgim hiçbir zaman azalmadı. Bir gün bir şekilde sağlıklı bir yolda yürümek isteyeceği ve sonunda ihtiyacı olan yardımı bulacağı umuduna her zaman tutundum. şiddetle ihtiyaç var.”

Aaron, yaşamı boyunca, Nick’in gönderisinde atıfta bulunduğu, bağımlılıkla mücadelesi ve akıl sağlığı mücadeleleri hakkında halka açık bir şekilde konuştu.

42 yaşındaki oyuncu, “Bazen bir kayıp için birini veya bir şeyi suçlamak isteriz, ancak gerçek şu ki, buradaki asıl kötü adam bağımlılık ve akıl hastalığıdır.” “Kardeşimi kimsenin bilemeyeceği kadar özleyeceğim. Seni seviyorum Chizz. Artık dünyada asla bulamayacağın huzuru bulabilirsin… Tanrım, lütfen küçük kardeşime iyi bak.”

18 Ocak’ta Nick ve kız kardeşi Melek Conrad Aaron onuruna ruh sağlığı farkındalığını artırmak için bir yardım konserinde yer alacak. Aynı zamanda Nick’in rol yapmak İlk kez “Seni Sevmek Acıyor”.

8 Aralık’ta “Kardeşimizin kaybının yasını hâlâ tutarken” diye yazdı. İleti“Kız kardeşim ve ben, bir fark yaratmak ve farkındalık yaratmak için neler yapabileceğimize odaklanıyoruz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361114/nick-carter-honors-late-brother-aaron-with-tribute-song-%22hurts-to-love-you%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir