Nick Cannon’ın Nafaka Düzenlemesi Bre Tiesi Tarafından Ortaya Çıktı – Hollywood Life


bre ve nick cannon


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Andrew H. Walker/Shutterstock/7/MEGA

6. sezon prömiyerinin yapıldığı gün Gün Batımı Satışı, annesi Nick Cannon11 aylık oğlu, Efsanevi, Bre Tiesi, Nick’in nafaka ödemeleri hakkında biraz çay döktü. Rol arkadaşıyla sohbet ederken, Amanza Smith, yedinci bölümde model, 10 çocuk sahibi olduktan sonra on iki çocuk babası nafaka ödemek zorunda olmadığını açıkladı. “Çalışma şekli, 10’dan sonra gibidir. [kids], mahkeme temelde nafaka ödeyemeyeceğini söyleyebilir, ”diye açıkladı. “Ya da o olduğu için, ‘Her hane için X miktarını karşılayabileceğinizi biliyoruz’ diyebilirler.”

Breana Kravatları
Bre Tiesi ve Nick Cannon, Haziran 2022’de doğan Legendary adlı bir oğlu paylaşıyorlar. (Andrew H. Walker/Shutterstock/7/MEGA)

Amanza, Bre’nin iddia edilen nafaka düzenlemesi hakkındaki onayını duyduktan sonra, onun daha fazla çocuk sahibi olmaya devam etmesi hakkında hemen şaka yaptı. “Bu pek çok şeyi açıklıyor sanırım,” diye alay etti. “Ben de devam ederdim.” Oğlunun babası dünyaca ünlü bir televizyoncu olmasına rağmen, bir çocuk annesi çok bağımsız olduğunu ortaya koydu. Bölüm sırasında Bre, “Kendime bakarım,” diye ekledi. “Oğlumun bir şeye ihtiyacı olursa ya da bizim ihtiyacımız olursa, tek yapmam gereken bu. Onun iyi bir baba olduğunu biliyorum ve Nick benim şeker babam değil, bulunduğum yerin sebebi Nick değil.

Daha sonra, günah çıkarma röportajı sırasında, sevilen realite şovunun en son oyuncu kadrosu, ailesinin geçimini sağlamak için ne kadar çok çalıştığını açıkladı. Bre, “Kesinlikle her şeyde en iyisi olmak için çabalıyorum, öyle ki kendimi delirtiyorum, ama bulunduğum yere gelmek için tüm gücümle çalıştım,” dedi Bre. “Bütün bunları kendim yaptım ve tabii ki oğlum daha da büyük bir motivasyon kaynağı. Ona kendimden her şeyi vermek istiyorum. Partnerimden değil.” Nick ve Bre, oğulları Legendary’yi Haziran 2022’de dünyaya getirdi ve o zamandan beri başka kadınlardan dört çocuğu daha dünyaya getirdi.

Bre’nin nafaka düzenlemesi bu sezon sadece bir konuşma konusu olmakla kalmıyor, aynı zamanda üçüncü bölümde “açık” bir ilişki içinde olduğunu itiraf etti. İNSANLAR. Rol arkadaşı olduğunda Chelsea Lazkani flört hayatını sorar, Bre onun durumuna çayı döker. Bre programda “Durumum ilginç,” dedi. “Bekarım diyebilir miyim bilmiyorum, içinde bulundum – buna açık demek istemiyorum ama açık ilişki.” Chelsea “çok eşli bir ilişki” ile ilgilenip ilgilenmeyeceğini sorduğunda, Bre emin olmadığını itiraf etti. “Bunu bilmiyorum. Sadece bir bebeğimiz olduğunu biliyorum, gerçekten mutluyuz, bu yüzden şimdi ilişkimde gerçekten mutluyum,” diye sözlerini bitirdi.

Bre en son 5 Mayıs’ta 32. doğum gününü kutladı ve Nick’in onun için aldığı lüks Lamborghini’yi göstermek için Instagram’a gitti. “Dün sadece WOW’du.. Bu yılı kutlamamakta kararlıydım, ama babamın İrlanda’dan bile başka planları vardı.. Neye uyandığıma hala inanamıyorum!!! @nickcannon sözüm yok,” yazısı fotoğraflar başlamak. “Burada oturup ona bakmak ve ledgy ile ağlamak zorunda kaldım. Yukarıda ve öteye gidiyorsunuz! Seni çok seviyoruz!!! Zaten kötü bir kaltak gibi hissetmediysem, şimdi kesinlikle hissediyorum! Nick cevap verdi ve yorumlarda hanımına sevgilerini iletti. “Mutlu Doğum Günü aşkım! Hepsini ve daha fazlasını hak ediyorsun!!! Lamborghini üzerinizde uçuyor gibi görünüyor!! Şimdi sadece dikkatli ol!!!”, diye yazdı 42 yaşındaki.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/nick-cannon-child-support-bre-tiesi/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir