Nick Cannon’ın Kızı Onyx’in Zoom Sohbeti Sırasında “Boss Hareketleri” Yapmasını İzleyin


Chili’s Restaurant TROLLS Nick Cannon 12 Numaralı Bebek Hakkında

Nick Cannon elinde patron bebek var.

23 Kasım’da, Şükran Günü’nden bir gün önce komedyen, yeni doğan kızına sarıldığı tatlı bir fotoğrafını paylaştı. Oniks Buz— modelle paylaştığı kişi LaNisha Cole— ikisi bir Zoom görüntülü sohbetine atlarken. Görüntü, Instagram’da paylaşılanyüzüne bir telefon tutarken Nick’in kucağında oturan kızını gösterdi.

“Onyx Ice zaten Boss hamleleri yapan Yakınlaştırmalarda!” 42 yaşındaki, iş görüşmesi sırasında Onyx’in söyleyeceğini düşündüğü şeyi eklemeden önce altyazı verdi. “‘Yok baba, onlara daha büyük bir çantaya ihtiyacımız olduğunu söyle!'”

Nick ayrıca gönderisine “#CannonGang” ve “HappyThanksGiving” hashtag’lerine yer verdi.

Gerçekten de, Vahşi ‘N Out yıldızın bunun için şükredecek çok şeyi var şükran günü– son birkaç ayda sürekli büyüyen damızlıklarına dört çocuk ekledi. Onyx dışında, Nick oğlunu karşıladı Efsanevi Aşk, 4 ay, ile Gün Batımı Satışı‘s Bre Tiesioğul Yükselen Mesih2 ay, modeli ile Britanya Çanı ve kızı güzel zeplin ile birlikte Abi De La Rosa sadece iki hafta önce.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355885/see-nick-cannon-s-baby-girl-onyx-make-%22boss-moves%22-during-father-daughter-zoom-chat?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir