Nick Cannon’ın Bebek Anneleri Babalar Günü’nde Onu Onurlandırıyor – Hollywood Life


Nick Cannon


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andy Kropa/Invision/AP/Shutterstock

Nick Cannon41 yaşındaki, Babalar Günü’nde bebek annelerinden birkaçının sevgisini hissetti – yine de Mariah Carey bariz bir istisnaydı. Abby De La Rosa’nın fotoğrafı.1 yaşındaki ikizleri paylaşan milyon ve Siyon Nick ile onurlandırıldı Vahşi ve Dışarı sosyal medyada tatlı bir haraçla ağırlayın. Çiftin çocuklarıyla birlikte çektiği video ve fotoğrafları kendisine paylaştı. Instagram Hikayeleri, “Babalar Günün Kutlu Olsun @nickcannon – senin için çok minnettarız baba!” Abby şu anda ona ve Nick’in bir sonraki çocuğuna hamile.

Mariah Carey
Nick Cannon ve Mariah Carey çocuklarıyla birlikte (Fotoğraf: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Bir haraç daha geldi Bre TiesiNick’in olduğu doğrulanan bir oğlu da hamile. Model biraz yayınladı tatlı resimler ona ve Nick’e tatlı bir mesajla. “Seninle böyle anlar her şeydir. Sen en nazik sevgi dolu mevcut insansın. Bunu nasıl yaptığınızı biliyorum, yaptığınız için minnettarız, ”diye yazdı Bre. “Bebek C’nin süper babasının Babalar Günü Kutlu Olsun seni çok seviyoruz @nickcannon’u kutlamak için sabırsızlanıyorum.”

Brittany Çanıkim oğlu paylaşır Altın5 ve kızı, Güçlü, 1, Nick ile birlikte, bir Babalar Günü haraçını yayınlayan bebek annelerinin sonuncusuydu. TikTok yıldızı vardı Ytiet Nick için komik bir mesaj kaydetti ve Nick, Nick’in kaç çocuğu olduğuyla dalga geçti. “Bunun boşa gitmesine izin veremezdim. Sayma konusunda biraz yardıma ihtiyacı olan bir babaya… Babalar Günü Kutlu Olsun. @nickcannon,” diye yazdı Brittany.

53 yaşındaki Mariah, bu yıl Babalar Günü’nde sessiz kaldı ve Nick’i en azından herkesin önünde onurlandırmamayı seçti. İkonik şarkıcı 11 yaşındaki ikizleri paylaşıyor Monroe ve Fas top eski kocasıyla. Nick’in de bir oğlu vardı Zen Topu ile birlikte Alyssa Scottama ne yazık ki erkek bebek beş aylıkken beyin tümöründen öldü. Pazar günü, Alyssa bikinili bir ayna özçekimi yayınladı ve herkesin Babalar Günü’nü kutladı, ancak Nick’ten bahsetmedi.

Nick şimdiden bir sürü çocukla dolu ve yolda iki çocuk daha var. Fakat maskeli şarkıcı ev sahibi, çocuklarının her birini yetiştirmede son derece hazır olduğunu iddia etti. “Popüler inanışın aksine, muhtemelen çocuklarımın günü boyunca, ortalama bir yetişkinin olabileceğinden daha sık nişanlıyım” dedi. Erkek Sağlığı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/nick-cannon-baby-mamas-fathers-day-tributes/

Yorum yapın

SMM Panel