Nick Cannon ve Ryan Reynolds’ın Vazektomiler Hakkında Şakasını İzleyin


Yolda başka bir bebekle, Nick Cannon “vazektomi” yaptırmak istiyor. Eh, ile oluşturulan buz gibi soğuk içecek Ryan Reynoldscin, yani.

Bu ayın sonlarında Babalar Günü kutlamalarında iki oyuncu kızılcık suyu, tonik su, limon suyu ve Ryan’s Aviation Gin ile yapılan alkollü bir içecek olan “The Vasectomy”i tanıttıkları komik bir reklam için güçlerini birleştirdiler. Nick, hayranlara bir kutuda içkili karışımın nasıl oluşturulacağını gösterdi. video 8 Haziran’da serbest bırakıldı ve ailesini genişletmeye devam ederken “Tanrı biliyor ki birine ihtiyacım var” diye şaka yaptı.

Tüm malzemeleri bir bardağa döktükten ve “tüm kokteyllerin anasını” bir parça portakalla süsledikten sonra, Ryan son ürünü denemek için devreye girdi.

“Buradan alacağım – üç çocuğum var” Deadpool aktör içkiden bir yudum alırken, Nick’in “Bende sekiz tane var” yanıtını vermesini istedi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333962/nick-cannon-and-ryan-reynolds-joke-about-vasectomies-amid-abby-de-la-rosa-s-pregnancy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel