Nick Cannon ve LaNisha, Baby Onyx’i Oğlunun Basketbol Oyununa Getiriyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Nick Cannon ve LaNisha, Baby Onyx'i Oğlunun Basketbol Oyununa Getiriyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / ARKA GRİD

Nick Cannon42 ve bebek anne LaNisha Cole 14 Ekim Cuma günü oğlunun basketbol maçında boy gösterdi! Seri baba, California, Thousand Oaks’ta LaNisha’nın yanında yürürken görüldü, burada başını siyaha boyadı ve bir bebek arabasını itti. Soğuğa karşı giyinmişti, hem bere şapkasını hem de spor ayakkabılı kapüşonluyu sallıyordu. 15 Eylül’de Nick’in dokuzuncu çocuğunu (ilk birliktelikleri) dünyaya getiren Lanisha, minik bebek kızlarını kucağına aldı. Oniks Buz, bir aylık bebeği omuzlarında gri bir sargıyla korurken. Ayrıca annesinin koruyucu kolunun altında yeşil tayt giyen küçüğü taşırken pembe flanel mini elbise takımı ve beyaz spor ayakkabı giymişti.

Nick Cannon
Nick Cannon, 14 Ekim 2022’de Thousand Oaks, California’da oğlunun basketbol maçında çocuklarından birini tutuyor. (LAGOSSIPTV/BUZZIPPER / BACKGRID)

Rapçinin hangi çocuğun oyununa katıldığı belli değil, ancak ikizleri Mariah Carey, Fas ve Monroe11, yaş olarak en yakın kim Kardashiankızı Kuzey Batı9 ve Jessica Simpson’ın kızı Maxwell10 — ve baba Kanye Batı Kuzey’le maçta da görüldü, hatta Nick’e sarılmak için dışarıda duraksadı. Nick’in bir yaşındaki ikizlerinden biri gibi görünen bebekle birlikte Cuma günü görünüşü. Abby De La Rosa bebek arabasında, neredeyse sürekli hamilelik ve doğum duyurularının bir yılını yalanlıyor. Nick Topu Göstermek ev sahibi.

Nick Cannon ve LaNisha Cole
Nick Cannon ve LaNisha Cole, 14 Ekim 2022’de Thousand Oaks, California’da bebek kızları Onyx ve Nick’in yürümeye başlayan ikizlerinden biri ile. (LAGOSSIPTV/ZİZLİ / ARKA GRİD )

Onyx’in gelişinden hemen sonra Nick, 10. çocuğunu 23 Eylül’de mankenle birlikte bir oğul olarak karşıladı. Brittany Çanı. Onyx’in küçük kardeşi dokuz günlükken, Yükselen Mesih Topukatılır Güçlü Kraliçe Topu1 ve altın top, 5, Nick’in sürekli büyüyen ailesinin Brittany şubesinde. bu Vahşi ve Dışarı star’ın da bir oğlu var Bre Tiesi, efsane Aşk, kim temmuzda doğdu Trajik bir şekilde, bebek oğlu Zen ile birlikte Alyssa Scott 2021 yılının Aralık ayında sadece beş aylıkken bir beyin tümöründen öldü. Nick ayrıca bu yazın başlarında doğum tarihinin 25 Ekim olduğunu açıklayan Abby’den bir çocuk bekliyor. İNSANLAR.

Temmuz ayında bir radyo programında Nick, 6 annenin 10 çocuğunun bariz kaosuna rağmen, çocuklarının “bilerek” olduğunu açıkladı. “Kazam yok” dedi. Güç 106 Radyo şovu. “İnan bana hamile kalabileceğim ama yapmadığım bir sürü insan var. Hamile kalanlar, hamile kalması gerekenlerdir.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/nick-cannon-lanisha-bring-baby-onyx-sons-basketball-game-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir