Nick Cannon ve Bre Tiesi Yeni Annelik Fotoğraflarında “Ayın Ötesinde”


Bre Tiesi ve Nick Cannon bebeklerinin parıltısına sahipler.

İkili olan birlikte erkek bebek beklemek, minik yavrularını sahilde geçirdikleri balayında günbatımı annelik fotoğraf çekimleri ile yolda kutladılar. tarafından çekilen resimlerde Josh RyanBre, Nick’le sahilde yürüyüşe çıkarken turuncu bikini üstü ve eşleşen Malaya peştemâli etekle bebek yumruğunu gösterdiğini gösteriyor.

Model, Instagram’daki fotoğraflarına “BabyMoonin. Hala inanamıyorum… bebeğim anne ve baban seni şimdiden çok seviyor.” yazdı.

Bre, anneliğe yolculuğu hakkında samimi bir açıklama yaptı. başka bir gönderi“Hamilelik en güçlü ama aynı zamanda alçakgönüllü bir deneyim oldu ama her anı kucaklıyorum.”

Sahilde tatlı bir şekilde karnına dokunurken çekilmiş birkaç fotoğrafını paylaşarak, “Mümkün olduğunca çok fotoğraf çekin, yorgun olmanın zor olduğunu biliyorum, kendinizi değil de kocaman hissediyorsunuz ama durup her anın içine dalın” diye devam etti.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332552/nick-cannon-and-bre-tiesi-are-over-the-moon-in-new-maternity-photos?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel