Nick Cannon ve Abby De La Rosa İkizleri Kelebek Yaşam Alanına Götürüyor: Video – Hollywood Life


Nick Cannon


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Yeni baba (tekrar) Nick Cannon ve hamile kız arkadaşı Abby De La Rosa ebeveynliğin tadını sonuna kadar çıkarıyorlar! 41 yaşındaki Nick ve 31 yaşındaki model Abby, ikizleriyle birlikte bir kelebek habitatındaki en tatlı videoda görüldüler. Siyon ve milyon, 1. Abby, 3 Ağustos Çarşamba tarihli videoya “Bugün, 200’den fazla güzel tropik kelebeğin hayatına daldık” açıklamasını yaptı. “Deneyimi tanımlamak için tek bir kelime kullanmam gerekseydi, bu MAGICAL’den başka bir şey olmazdı!! Teşekkürler @scbgarden Bu gezi sonsuza kadar hatırlayacağım bir geziydi.”

Video klipte Nick olarak çalınan, parlak pembe bir eşofmanı sallayan klasik müzik ve beyaz tişört ve yeşil pantolon giyen ikizler, kelebekler onları çevrelerken ağaçların ve çiçeklerin arasından yürüdüler. Abby, Palos Verdes, California’da bulunan South Coast Botanik Bahçesi ziyareti için omuzları açık, çok renkli güzel bir elbise giydi. Aile, SOAR Kelebek Sergisi için oradaydı.

Abby’nin 116 bin takipçisi, yürekleri ısıtan videoya tepki göstermek için yorumlar bölümüne gitti. Bir takipçi “Ne güzel bir aile” yorumunu yaparken, bir diğeri “Nefes kesici!!!!!!” Müzik harika bir dokunuştu, beni de yolculuğa çıkardı. Teşekkürler, kaçmaya ihtiyacım vardı.” Başka bir takipçi, “Erkeklerin yüzleri” yorumunu yaptı. “Saf şaşkınlık!”

Başka bir hayran, Abby’nin Nick ile olan ilişkisi hakkında yorum yaparak tepki gösterdi. “Her zaman çok mutlu, pozitif ve minnettar görünüyorsun” diye yazdılar. “Sanki onun huzuruymuşsun gibi. Bunu takdir ettiğinden eminim.”

Gezi, Nick’in sekizinci çocuğunun doğumunun hemen ardından geldi, oğlum Efsanevimodeli ile Bre Tiesi, 28 Haziran’da. Abby’den başka bir bebek bekliyor, ancak bu üretken baba için bu, başlangıcın yakınında değil. Nick ayrıca 11 yaşındaki ikizlerin babası Fas ve Monroe eski karısıyla Mariah Careybirlikte Altın(5) ve Güçlü Kraliçe (1) ile Brittany Bell. Onun bebek oğlu Zen modeli ile Alyssa Scott 5 Aralık 2021’de sadece beş aylıkken beyin tümöründen öldü.

Nick Cannon
Nick Cannon, 16 Mayıs 2022’de New York’ta (Gregory Pace/Shutterstock)

Nick, geçen yıl yaptığı yorumlarda olağandışı koşullar altında çocuk sahibi olma kararını savundu. “Kazam yok” dedi Güç 106 Los Angeles Temmuz 2021’de. “İnan bana hamile kalabileceğim ama yapmadığım bir sürü insan var. Hamile kalanlar, hamile kalması gerekenlerdir.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/nick-cannon-abby-de-la-rosa-twins-butterfly-habitat-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir