Nick Cannon, Son Zen’in Neden Kemoterapi Görmediğini Paylaşıyor


Aralık 2021’de komedyen, bir bölüm sırasında ortaya çıktı. Nick Cannon Gösterisi Zen’in 5 Aralık 2021’de vefat ettiğini. O sırada Nick, Alyssa ile okyanus kenarındayken Zen’i “son kez” tuttuğunu hatırlatarak birlikte son anlarını ayrıntılarıyla anlattı.

Ölümünden bir yıl sonra Nick, Zen’in ölümünün birinci yıldönümünü, hayatının “en zor günü” olarak adlandırdığı bu gün hakkındaki düşüncelerini paylaşarak onurlandırdı.

Nick, “Bir çocuğu kaybetmek, asla atlatamayacağım en ağır, en karanlık ve depresif deneyimler olmalı” diye yazdı. instagram 5 Aralık “Suçluluk, acı ve keder karışımı her gün bastırdığım şeyler. Çok seviyorum, çok seviyorum ve tüm Kalbim ve Ruhumla seviyorum ve keşke Küçük Adamım bunu daha fazla hissedebilseydi.” O burada, Dünya’dayken aşk.”

Alyssa ve Nick şu anda ikinci çocuklarını bekliyorlar – yıldızın 12. çocuğu. Ayrıca 11 yaşındaki ikizleri de paylaşıyor. Fas ve Monroe eski karısıyla Mariah Carey; 5 yaşındaki oğul Altın “Sagon” 23 aylık kızı Güçlü Kraliçe ve 2 aylık oğlum Yükselen Mesih ile birlikte Britanya Çanı; 18 aylık ikiz oğulları Siyon ve zilyon ve yeni doğan kızı güzel zeplin ile birlikte Abi De La Rosa; 5 aylık oğlum Efsanevi Aşk ile birlikte Bre Tiesi ve 3 aylık kızı Oniks Buz ile birlikte LaNisha Cole.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358370/nick-cannon-shares-why-son-zen-didn't-go-through-chemotherapy?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir