Nick Cannon, Mariah Carey ile Evliliğini “Beceremediği” İddiasına Tepki Verdi – Hollywood Life


nick cannon mariah'ı beceremedi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dee Cercone/Everett Koleksiyonu

bir şey varsa Nick Cannon, 42, yapacak… kendisi için ayağa kalkacak! Son bölüm sırasında Günlük Top Gösterisi12 çocuk babası, evliliğini “beceremediği” iddiasına katılmadı. Mariah Carey54. “Böyle birini beceremediğinde Nia Uzun Bu şakaları anlamalısın, ”dedi Nick, yardımcı sunucunun, Courtney Arı Bledsoe “Yani, Mariah’yı becerememişsin.” Oda bir kükremeyle yanıt verdiğinde, 42 yaşındaki “Yaptım mı?”

Daha sonra, “We Ait Together” hit yapımcısının eski kocası, Courtney’den ayrıntı vermesini istedi. “Bana Mariah’yı nasıl beceremediğimi açıkla,” diye sordu. Rol arkadaşı hemen geri aldı ve ekledi, “Oynuyorum oynuyorum!” Courtney, Nick’in Mimi’yi nasıl “becerdiğini” “bilmemesine” rağmen, artık evli olmadıkları için bunun bir “beceriksizlik” olduğunu ikiye katladığını açıkladı. “Bilmiyorum. Sadece onunla olmadığını biliyorum, bu yüzden bu bir bela,” diye ekledi.

Nick, eski eşine atıfta bulunarak “belki de beni becerdi” dediğinde odayı başka bir gürültüyle aldı. Klibin altı milyon takipçisiyle paylaşılmasından kısa bir süre sonra, birçoğu Mariah ve Nick’in yorumuna tepkileriyle yorumlarda ses getirdi. Bir hayran, “Artık onunla olmadığını biliyorum – bu benim için gerçekler değil,” diye yazarken, bir diğeri ekledi, “Kesinlikle Mariah’yı beceremedi. O bir aptal.” Ayrı bir yorumda, bir hayran Mariah’nın şu anki sevgilisine bile seslendi, Bryan Tanaka40. “Adamın Tanaka’nın beceriksiz olmadığını görüyorum,” diye yazdılar, dördüncüsü ise “Lanet olsun [sic] Courtney.

Nick cannon ve mariah carey
Nick Cannon, Mariah Carey’i “beceremediği” iddiasını eleştirdi. (Dee Cercone/Everett Koleksiyonu)

Maskeli Şarkıcı sunucunun pop diva hakkındaki son yorumları, 17 Mart’taki bir bölüm sırasında üzerine fışkırmasından sadece bir ay sonra geldi. gölge odası. Nick o sırada “Her zaman bundan bahsediyorum ve sonra viral oluyor ve tüm hayranları bana kızıyor, ancak duvarımda Mariah Carey resimleriyle 12 yaşındaydım ve o zaman bu benim karım oluyor!” “Ve onun şimdiye kadar tanıştığım en havalı insan olduğu gerçeği. Hoş mizacımın çoğunu ondan alıyorum. O her zaman mutludur, hayatta ne olursa olsun her zaman başkaları için bir şeyler yapar. Onunla ilgili bunu ve ne kadar olağanüstü olduğunu gördüğümde, sanki… o insan değil. O Tanrı’nın bir hediyesi.”

Birçoğunun bildiği gibi, Mimi ve Nick daha önce 2008’den 2016’da boşanmalarını tamamlayana kadar evlendiler. Sekiz yıllık evlilikleri boyunca ikizleri dünyaya getirdiler. Fas Ve Monroe11. Sarışın güzel geçenlerde bir paylaşımda bulundu. Yeni fotoğraf 54 yaşındaki anne ayı, tatlı gönderiye “Ben ve dünyadaki en sevdiğim insanlar #ariesay devam ediyor” yazdı. Nick ise en son 12. çocuğunu ve ikinci çocuğunu kucağına aldı. Alyssa Scott Aralık 2022’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/nick-cannon-reacts-fumbled-marriage-mariah-carey-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir