Nick Cannon, Jamie Foxx’un Beat Shazam’daki Yokluğunu Nasıl Ele Aldı?


Nick Cannon ortasında kaleyi tutuyor Jamie foxxyokluğu.

bu Vahşi ‘N Out yıldız sunucu olarak dolmaya başladı Shazam’ı Yen altıncı sezon 23 Mayıs’ta, Oscar ödüllü oyuncu açıklanmayan bir sağlık sorunundan kurtulurken.

İlk bölümde, Nick yedek rolüne değinmek için biraz zaman ayırdı.

“Hoşgeldiniz Shazam’ı Yen,” dedi izleyicilere. “Şimdi hepinizin ne düşündüğünüzü biliyorum, ‘Bu Jamie Foxx değil.’ Ve kesinlikle haklısın. Ben aslında Nick Cannon’ım ve Jamie’nin onun yerine geçmemi istemesinden onur duydum. Bu yüzden hata yapmayın, burası Jamie Foxx’un evi.”

Jamie’nin yarışma programına beş sezondur ev sahipliği yaptığını ve yarışmacılara yaklaşık 12 milyon dolar ödül verdiğini kaydeden 42 yaşındaki oyuncu, “Jamie’nin istediği gibi yaşamak için elinden gelenin en iyisini yapacağını” söyledi. Shazam’ı Yen miras.”

Ve bu süre zarfında yardım eden tek kişi Nick değil. bu maskeli şarkıcı emcee bunu da paylaştı Kelly Osbourne olarak hizmet veriyor Shazam’ı Yen DJ iken Corinne Foxx “Jamie ile biraz baba-kız zamanı geçiriyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375332/how-nick-cannon-addressed-jamie-foxx-s-absence-during-lessigreaterbeat-shazamlessigreater-premiere?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir