Nick Cannon, Jada Pinkett Smith’in ‘Red Table Talk’unu Eleştirdi: Video – Hollywood Life


Nick Cannon, Jada Pinkett Smith'in 'Red Table Talk'unu Eleştirdi: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Andrew H. Walker/Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Nick Cannon hakkında samimi oldum Jada Pinkett Smith’in Kırmızı Masa Sohbeti Perşembe günkü yeni radyo programı sırasında iptal ediliyor. en son Günlük Topşovmen aradı Kırmızı Masa Sohbeti “zehirli” ve onu Hollywood telif hakkı Jada ve kocasının mirası için her türlü soruna neden olmakla suçladı Will SmithWill’in kötü şöhretli Oscar olayı da dahil. “Eğer olmasaydı Kırmızı Masa SohbetiDaha sonra [Will] s *** dışarı tokat olmazdı Chris Rock,diye ilan etti.

Nick önce Jada’nın kızıyla birlikte çalıştığı şovunun iptal edilmesini ele aldı. Söğüt ve anne, Adrienne “Gammy” Banfield-Norris, samimi konuşmalar için – geliştirmeyi “iyi” olarak adlandırarak. Diziden “zehirli masa” olarak söz ettikten sonra Nick, “Bu kraliyet ailesiydi, Will ve Jada. Sonra masaya getirdiler. Hepinizle ilgili tüm bu saçmalıkları bilmek istemiyorum.

eski Mariah Carey şüphesiz Will’in şovda yaptığı ve Jada ile ilişkilerini ortaya çıkaracağı ve yol boyunca bazı büyük bombalar bırakacağı birçok konuk görünümüne atıfta bulunuyordu. Süperstar çift arasındaki en ünlü konuşmalardan biri, ayrılıklarını ve Jada’nın o dönemde kendini içinde bulduğu romantik “karışmayı” ayrıntılarıyla anlattı.

Nick Cannon, Jada Pinkett Smith'in 'Red Table Talk'unu Eleştirdi: Video – Hollywood Life
Nick Cannon, Jada Pinkett Smith’in Red Table Talk’unu “zehirli” olarak nitelendirdi. (Andrew H. Walker/Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

“Sadece Siyahların sahip olduğu işime bakmak istiyorum. Başkalarının mutfağında olmak istemiyorum,” dedi Nick radyo programında. “Bunu kendinize saklayın,” diye ekledi. HollywoodYaşamı yorum için Jada ve Will’in temsilcilerine ulaştı.

Çarşamba günü, Facebook Watch’ın orijinal programlamasına son verdiği bildirildi. Son teslim tarihi. İptal edilen şovların listesi dahil Kırmızı Masa Konuşması, Kırmızı Masa Konuşması: Estefanlar ile Gloria Estefan, Gözcü Steve ile Steve Harvey, Taraji ile İç Huzuru ile Taraji P.Henson, 9 ay ile Courteney Cox, Filtrelenmemiş: Paris Jackson, Bieber’lar nöbette Ve Tom, Zamana Karşı Tom Brady ile.

MTV’ler de yeniden başlatıldı Gerçek dünya bu dükkanı kapatıyor. Son teslim tarihi Bununla birlikte, Jada’nın Kırmızı Masa Sohbeti “şu anda yeni bir ev arıyor”.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/nick-cannon-slams-jada-pinkett-smith-red-table-talk-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir