Nick Cannon, Eski Mariah Carey’nin Hala “Fantezi Aşkı” Olduğunu Açıkladı


Nick Cannon, 8 Numaralı Bebeğin Doğumundan Önce Ailesini SAVUNDU

Nick Cannon hala inanıyor ve Mariah Carey birbirine ait.

Yakın tarihli bir podcast’te rapçi, ilişki geçmişine derin bir dalış yaptı ve şans verilirse uzlaşmayı seveceği bir kişi olduğunu itiraf etti: eski karısı Mariah.

Erkek arkadaşıyla olan şu anki romantizmine “gerçekten saygı duyduğunu” söylemesine rağmen Bryan Tanaka2019’dan beri birlikte olduğu Nick, Mariah ile geçirdiği zamana hala tam bir peri masalı gibi bakıyor. 12 Temmuz’da yayınlanan bir bölümünde, “Adam çocuklarımla harika ve aile toplantılarımız ve birlikte şeyler yapıyoruz, bu yüzden buna gerçekten saygı duyuyorum” dedi. Hottee Talk Show Podcast’i. “Hadi ama, bu benim fantezi aşkım. O her zaman seveceğim biri.”

bu maskeli şarkıcı ev sahibi itiraf etti, “Sanırım gerçek bir romantik olduğum için, aşka gerçekten inanıyorum ve aşk kapsüllerinin yattıkları yerde olmasına izin veriyorum. Ben bir zaman çizelgesi değilim ahbap. Asla böyle bir aşkım olmayacak Mariah ile yaptım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337851/nick-cannon-reveals-ex-mariah-carey-is-still-his-fantasy-love-?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir