Nick Cannon, Eski Christina Milian’dan Çocuk Sahibi Olmadığı İçin Pişman Olduğunu Söyledi – Hollywood Life


nick ve christina çocuklar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Emilio Flores/Everett Koleksiyonu

TV kişiliğinin olması şaşırtıcı değil Nick Cannon, 42, baba olmayı çok seviyor, sonuçta toplam 12 çocuğu var! Buna rağmen, yeni bir röportaj sırasında gölge odası 17 Mart’ta eski sevgilisinden çocuk sahibi olmayı dilediğini açıkladı. Christina Milian41. “Herkes çocuk sahibi olmaktan bahsediyor [in relationships]dedi geçen hafta. “Bunu söylersem, viral olacağını biliyorum. Ama Christina Milian ve ben yaparken Aşk hiçbir şeye mal olmazhamile olduğunu öğrendiğim zamanı hatırlıyorum [years later] … ‘Vay canına, adamım’ gibiydim.”

Kendisinin ve 41 yaşındaki aktrisin çocukları olmadığına üzülmesine rağmen, onun için mutlu olduğunu ifade etti. “Ama onun adına çok mutluydum. hatırlıyorum biz [were] çocuklar erken aşık olur ve biz de bunun hakkında konuştuk. Ama her birine kendi. Hayat onu planlar. Evren ona nasıl verilmesi gerekiyorsa onu veriyor,” diye devam etti Nick. Christina ve Maskeli Şarkıcı 2003’ten 2005’e kadar ev sahibi, ancak şimdi evli M.Pokora37. Güzelin ve şimdiki kocasının iki çocuğu var: Kenna Tota1 ve İşaya Tota3. 13 yaşındaki kızını da paylaşıyor, Menekşe Madison Nasheski kocasıyla, Rüya45.

On iki çocuk babası, kiminle çocuk sahibi olmasını dilediği hakkında çay dökmenin yanı sıra, eski karısının, Mariah Carey, 53, hayatının aşkı. Muhabir, “Hayatınızın aşkının kim olduğunu söylersiniz?” diye sordu ve Nick, “En büyük gibi mi? Demek istediğim, her zaman bunun hakkında konuşuyorum ve sonra viral oluyor ve tüm hayranları bana kızıyor. Görüşmeyi yapan kişi “Mariah?” Mimi ve Nick ikizleri paylaşıyor Monroe Ve Fas11, sekiz yıllık evlilikleri boyunca kucakladıkları.

nick cannon ve christina
Nick Cannon ve Christina Milian, 2003’ten 2005’e kadar çıktılar. (Emilio Flores/Everett Koleksiyonu)

Nick yıllar boyunca çocukları bir avuç kadınla karşılamış olsa da, tek bir partnerle yetinmeye hazır olmadığını da itiraf etti. “Hayatımdaki her insanla bireysel ilişkilerim var” diye açıkladı. “Onlara seviye olarak saygı duyuyorum ve bir kadınla bir erkeğin hayal edebileceği her türlü ilişkiyi yaşadım.” Bekar, kimsenin peşinden koşmadığını ve şu anda bir “kız arkadaşı” olmadığını da sözlerine ekledi. Nick şu anki “odak noktasının” çocukları olduğunu ve bir eş için “zamanı” olmadığını söyledi.

En son, Nick 12. çocuğunu kucakladı. Alyssa ScottAralık 2022’de kızının gelişini duyurmak için Instagram’a giren . Gururlu anne, o sırada gönderiye “14 Aralık 2022. Hayatlarımız sonsuza kadar değişti” açıklamasını yaptı. “Bu hatırayı sonsuza kadar saklayacağım. Nick’in ‘bu bir kız’ diyen sesini ve yaşadığımız her şeyin yüzündeki ifadeyi hatırlayacağım. İlk nefesiyle haykırışını ve kalp atışlarını benimkine karşı hissettiğini hatırlayacağım. Tatlı kızım, sürprizimi aldım!! Seni seviyoruz, Halo Marie Topu!” İkili maalesef oğullarını kaybetti. ZenAralık 2021’de. Üçüncü çocuğunu da kucağına aldı. Britanya Çanı Eylül 2022’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/22/nick-cannon-regrets-not-having-kids-christina-milian/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir