Nick Cannon, Abby De La Rosa ve İkizlerle “Büyülü” Anın Keyfini Çıkarıyor


Nick Cannon, 8 Numaralı Bebeği Bre Tiesi Modeliyle Karşılıyor

Başka bir gün, başka bir aile gezisi Nick Cannon.

11 yaşındaki ikizler için su parkı kiraladıktan birkaç gün sonra Fas ve Monroeeski karısıyla paylaştığı Mariah Carey, Hepsi şap ile yeniden bir araya Abby de la Rosa ve 13 aylık iki çocukları Siyon ve milyonPalos Verdes Estates, California’daki South Coast Botanik Bahçelerini ziyaret için.

4 Ağustos’ta Abby, bir gönderi paylaştı. grubun video montajı bahçelerin yeni kelebek sergisini keşfederken, Instagram’da “Deneyimi tanımlamak için tek bir kelime kullanmam gerekseydi, bu MAGICAL’den başka bir şey olmazdı!!”

“Bugün, 200’den fazla güzel tropik kelebeğin hayatına daldık,” diye paylaştı ve karşılaşmayı “sonsuza kadar hatırlayacağım” olarak nitelendirdi.

Videoda Nick, kelebekler onları çevrelerken oğullarını kollarında tutuyor. Şu anda başka bir bebek bekleyen gülümseyen bir Abby, üçlünün yanında oturuyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340874/nick-cannon-and-abby-de-la-rosa-share-a-magical-moment-with-their-twins-at-butterfly-exhibit?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir