Nick Cannon, Abby De La Rosa ile Dokuzuncu Çocuk Bekliyor: Rapor – Hollywood Life


nick topu, abby de la rosa


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andrew H. Walker/Carlos Larios/Invision/AP/Shutterstock

Nick Cannon Bildirildiğine göre yakında dokuzuncu kez baba olacak! 41 yaşındaki TV sunucusunun modelin babası olduğu bildirildi Abby De La Rosa’nın Modelin haziran ayının başlarında Instagram’da duyurduğu yeni bebek yolda. Çifte yakın kaynaklar, Nick’in baba olduğunu ortaya çıkardı. TMZ 8 Haziran Çarşamba günü İçeriden biri, Abby’nin 25 Ekim’de geleceğini açıkladı.

Abby, 3 Haziran’da Instagram’da yaptığı bir duyuruda başka bir çocuk beklediğini açıklamıştı. Ayrıca hamileliğiyle ilgili özel içerik ve bilgileri OnlyFans hesabında paylaşacağını da paylaştı. Abby zaten ikizlerin annesi milyon ve Siyon Nick’le birlikteydi, ancak bu doğrulanmasa da yolda başka bir setin olabileceğini önerdi. Instagram’da “HAMİMİYİM” yazdı. “Başka bir ikiz grubu mu?!”

Nick’in modelin yeni bebeğinin babası olduğu bildirilmeden önce, Abby bebeklerini ilk doğum günlerinden birkaç gün önce kutlamak için Instagram’a gitti. “Bebeklerimin birkaç gün içinde 1 yaşında olacağına inanamıyorum – ne yolculuktu bu. Hiçbir şeyi değiştirmem” diye yazdı. “Benim tatlı Zion’um ve Zillion Cannon’um. Sonsuza kadar biziz.”

Nick Cannon, Abby De La Rosa ile Dokuzuncu Çocuk Bekliyor: Rapor – Hollywood Life
Nick ve Abby’nin üçüncü çocuklarını birlikte bekledikleri bildiriliyor. (Andrew H. Walker/Carlos Larios/Invision/AP/Shutterstock)

Abby üçüncü çocuğunun gelmesini beklerken, Nick’in de Ocak ayında sekizinci kez baba olması bekleniyor. Brie Tiesi aktörün daha sonra kendisinin olduğunu onayladığı bir oğlu doğurur. Nick, bu kadar kısa bir zaman diliminde farklı kadınlardan kaç tane çocuğu olduğu konusunda birkaç kez şaka yaptı.

Yeni bebeğin haberi kesinlikle heyecan verici olsa da, Nick yedinci çocuğunu trajik bir şekilde kaybetti. Zen Aralık 2021’de. Nick, modelle paylaştığı beş aylık Alyssa Scott beyin tümörü teşhisi konulduktan sonra hayatını kaybetti. Nick, oğlunun ölümünden birkaç gün sonra yaptığı talk show’da, “Hissedinceye kadar iyileşemezsiniz,” dedi. “Rab’be o kadar çok inancım var ki, Tanrı’ya o kadar çok inancım var ki. İnsanlar bana sık sık mucizeler için dua etmemi söylüyorlar ve ben de mucize için dua ettim – Tanrı’nın gücünün mucizesi için dua ettim ve bu yüzden bugün burada sizinleyim çocuklar.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/08/nick-cannon-expecting-ninth-child-abby-de-la-rosa/

Yorum yapın

SMM Panel