Nick Cannon, 7 Çocuğunun Tümüyle ‘Bağlı Olduğunu’ Söylüyor – Hollywood Life


Nick Cannon çocukları


Galeriyi görüntüle

Ünlü bir rapçi, oyuncu ve televizyon sunucusu olmak, bir kişinin programını hazırlamak için yeterlidir, bunun üzerine ebeveyn olmayı bırakın. Nick CannonAncak, tüm profesyonel taahhütlerini ve yedi çocuğunu dengeleyebilir. 41 yaşındaki, meşgul bir baba olarak hayatı hakkında yaptığı yeni yorumlarda, yedi çocuğunun her birini yetiştirmede çok hazır olduğunu iddia etti. “Popüler inanışın aksine, muhtemelen çocuklarımın günü boyunca, ortalama bir yetişkinin olabileceğinden daha sık nişanlıyım” dedi. Erkek Sağlığı Mayıs-Haziran sayısı için. “Çocuklarımla fiziksel olarak aynı şehirde değilsem, onlar okula gitmeden FaceTime ve benzeri şeyler aracılığıyla onlarla konuşuyorum. Ve sonra ben olduğumda [in the same city, I’m] Çocuklarımı okula götürmek, onları aldığımdan emin olmak gibi.” Çocuğunun hobilerine yardım ettiğinden emin olduğunu paylaşmaya devam etti. Şimdiye kadarki görevleri arasında küçükler ligine koçluk yapmak ve kızı öğretmek yer alıyor. Monroe gitar nasıl çalınır.

Nick’in 11 yaşında ikizleri var Monroe ve Fas11, eski karısıyla paylaştığı Mariah Carey. O da 5 yaşında Altın “Sagon” ve 1 yaşındaki Güçlü Kraliçe ile birlikte Brittany Çanıve 9 aylık ikizler milyon ve Siyon ile birlikte Abby De La Rosa’nın fotoğrafı.. Nick ayrıca bir oğul paylaştı, Zenile birlikte Alyssa Scottancak Aralık 2021’de henüz beş aylıkken beyin kanseri nedeniyle trajik bir şekilde vefat etti. Bu yıl sekizinci çocuğunu bekliyor Bre Tiesi. Ocak ayında hamileliklerini açıkladılar.

Nick Cannon çocukları
Nick Cannon, 2018’de oğlu Faslı ile Nickelodeon Çocukların Seçimi Ödülleri’ne geldi (Fotoğraf: Shutterstock)

onun Erkek Sağlığı Nick ayrıca sık sorulan bir soruyu da yanıtladı: Daha fazla çocuğu mu var? “Çocuklarımı seviyorum. Birlikte olduğum insanları seviyorum. Hatta insanlar sıklıkla ‘Daha fazlasını mı alacaksın, duracak mısın?’ diye soruyorlar. Bunlar benim sormadığım sorular, gerçekten oturup düşünmem bile” diye açıkladı. “Sadece amacımda yürüyorum ve olabileceğim en iyi baba ve en iyi sağlayıcı olmaya çalışıyorum.”

Bununla birlikte, bir noktada bunu düşündü çünkü Mayıs ayında, potansiyel olarak vazektomi geçirme konusunda bir doktora gittiğini açıkladı. “Zaten gittim ve vazektomi konsültasyonumu aldım. Dünyayı tamamen doldurmayı düşünmüyorum, ama şu anda sahip olduğum tüm çocuklara bakmayı ve onları sevmeyi kesinlikle dört gözle bekliyorum” dedi E’ye! Haberler’ Günlük Pop 17 Mayıs’ta.

Ayrıca karma ailesinden ve gelecekle ilgili planlarından bahsetti. “Bunu bu şekilde tasarlar mıydım bilmiyorum, ama çocukların armağanlarıyla kutsanmış olduğunuzda o şeylerden biri – ve hepimizin bildiği gibi, çok şey yaşadım, teselli buluyorum. , çocuklarımda huzur buluyorum ve amaç buluyorum” dedi.

Nick, çocuk babası olduğu kadınlardan herhangi biriyle özel olarak çıkmıyor. Söyledi Dr. Laura Berman onun üzerinde Aşkın Dili Şubat ayında bir ortakla birlikte olmaya inanmadığını podcast. “Tek eşliliğin sağlık olduğunu düşünmüyorum. Bunun bencillik ve sahiplik alanına girdiğini hissediyorum” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/03/nick-cannon-involved-all-seven-kids-interview/

Yorum yapın

SMM Panel