Nick Cannon, 2022’de Daha Fazla Bebek Beklediğini Doğruladı – Hollywood Life


Nick Cannon


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andrew H. Walker/Shutterstock

Nick Cannon çocuk sahibi olmak neredeyse bitmedi. 41 yaşındaki üretken baba, 7 Haziran’da Yapay bağlılık 2022’de daha fazla bebeği olduğu podcast bölümü yolda! Röportaj sırasında “üç tane daha yolda” olduğu yönündeki bir öneriye yanıt olarak, “’Yolda’ dediğinizde…’ Ne kadar sayıyorsunuz? Şöyle diyelim… leylek yolda.” Bunun şu anda üç çocuk daha beklediği anlamına gelip gelmediğini netleştirmesi istendiğinde, “Bilmiyorum, olabilir…” dedi.

Nick Cannon
Nick Cannon (Andrew H. Walker/Shutterstock)

Nick’in tam da bunu yapıyor olabileceği mantıksız bir varsayım değil. 2021’de üç çocuğu ağırladı, ancak 5 aylık bir Zen, Aralık ayında ne yazık ki beyin kanserinden öldü. “Geçen yıl çok sayıda çocuk olduğunu düşündüyseniz…” “Me Sexy” şarkıcısı podcast’te espri yaptı.

Nick zaten 7 çocuk babası ve bebek anne Brie Tiesi bu yıl da 8 numarayı doğurmaya hazırlanıyor. Yıldızın 11 yaşında ikizleri var Monroe ve Fas eski karısıyla Mariah Carey; 5 yaşındaki oğlu Altınve 1 yaşındaki kızı Güçlü Kraliçeile birlikte Brittany Çanı; ve ikizler milyon ve Siyon ile birlikte Abby De La Rosa’nın fotoğrafı.. Alyssa Scott annesi Zen. Ocak ayında Brie ile yapacağı en son doğum duyurusu, terapistinin bekarlığı düşünmesini önermesine neden olan şey olabilir. Özellikle Nick, terapistin kendisine “sakinleşmesi gerektiğini” söylediğini söyledi.

“Ben de ‘Yo, hadi bekarlığı deneyelim’ dedim” diye açıkladı. “Ve bu Ekim gibiydi… [January]. Yılın zirvesine çıkmam gerekiyordu. Sonra belli ki bazı şeyler yaşamaya başladım… Oğlumu kaybedince moralim bozuldu. Yani Aralık’ta… mesele şu ki herkes benim çok moralim bozuktu. Bu yüzden herkes ‘Hadi ona biraz vajina verelim ve bu her şeyi iyileştirecek’ dedi.”

Ama kesin olan bir şey var ki o da Nick’in tüm çocuklarını ve gelecekteki çocuklarını özel gördüğü gerçeğidir. “Bu bir çocuk. Dün öğrendik,” dedi Nick Nick Cannon Şovu Brie’nin beklediğini doğruladığında. “Bir sürü çocuğum olduğunu herkes biliyor. Asla bir rekabet değildir. Her biri özel.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/nick-cannon-expecting-more-babies-2022/

Yorum yapın

SMM Panel