Nicholas Lloyd Webber Kimdir? Andrew Lloyd Webber’in Oğlu Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Nicholas Lloyd Webber Kimdir? Andrew Lloyd Webber'in Oğlu Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Andrew Lloyd Webber’ın oğul Nicholas mide kanseriyle verdiği savaşın ardından yaşamını yitirdi. Nicholas’ın 43 yaşında vefat haberini ailesi paylaştı Bir açıklamada. Nicholas, tiyatro ikonunun ikinci çocuğu ve en büyük oğluydu. Andrew, 25 Mart Cumartesi günü PEOPLE dergisine yaptığı açıklamada, “Sevgili büyük oğlum Nick’in birkaç saat önce Basingstoke Hastanesinde öldüğünü duyurmak zorunda kaldığım için paramparça oldum” dedi. yoksun. 75 yaşındaki oyuncu, bu zor dönemdeki tüm düşünceleriniz için teşekkür ederim” dedi.

Nicholas Lloyd Webber Kimdir? Andrew Lloyd Webber'in Oğlu Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Andrew, ‘Love Never Dies’ filminin galasında Nicholas, kızı Imogen ve Nick’in karısı Charlotte ile birlikte poz veriyor. (Sahne)

Nicholas, Andrew’un ilk evliliğinden ikinci çocuğuydu. sarah hugill. Çiftin bir de büyük kızı oldu Imogen. Çift, 12 yıllık evliliğin ardından 1983 yılında boşandı. Andrew’un rahmetli oğlu hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

1. Nicholas aynı zamanda bir besteciydi

Nicholas birçok yönden babasının peşine düştü. En önemlisi, Nicholas babasının müzik kulağını miras almış gibi görünüyordu ve kendine ait bir dizi farklı eser besteledi. En önemli iki tiyatro eseri, 2016 uyarlamasıydı. Küçük Prens ve 2017’ler Şişman Arkadaşlar: Müzikal.

2. Babasının birçok projesinde yapımcıydı.

Nicholas, kendi bestelerinin dışında aynı zamanda bir plak yapımcısıydı ve en büyük projelerinin çoğu babasının eserlerini içeriyordu. Babasının 2021 albümünün prodüktörüydü. senfonik süitler, bestecinin bazı eserlerini içeren Evita, Operadaki Hayalet, Ve Sunset Bulvarı, başına diskolar. Aynı zamanda yapımcıydı. kül kedisi aynı yılın cast albümü.

Nicholas Lloyd Webber Kimdir? Andrew Lloyd Webber'in Oğlu Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Nick, bestecinin ikinci çocuğu ve en büyük oğluydu. (Sahne)

3. 2018’de Polly Wiltshire ile evlendi.

Nick, karısı tarafından hayatta kaldı Polly Wiltshire, 2018’de kiminle evlendi. Polly’nin inanılmaz derecede yetenekli bir viyola sanatçısı olduğu için müzik geçmişi de var. Eşinin yapımcılığını üstlendiği bazı parçalarda ve çok çeşitli albümlerde ve yıllar boyunca müzikal tiyatro performanslarında performans sergiledi. Bütün müzikler.

4. Bir dizi farklı film projesine imza attı.

Nick, müzikallerin dışında birkaç farklı filmin de müziklerini yapmayı başardı. Birkaç farklı kısa filmin yanı sıra, BBC dramasının altı bölümünün de bestecisiydi. Aşk, Yalanlar ve Kayıtlar, ve filmin müziklerini besteledi son otobüs, başına imdb.

5. Andrew, oğlu tedavi görürken ‘Bad Cinderella’nın açılışını kaçırdı

Nicholas kanser nedeniyle hastaneye kaldırıldıktan sonra babası, oğluyla birlikte olmak için bazı açılış performanslarına katılamayacağını paylaşan bir bildiri yayınladı. “En büyük oğlum Nick’in kritik bir şekilde hasta olduğunu söylemek beni kesinlikle mahvetti. Arkadaşlarım ve ailemin bildiği gibi, son 18 aydır mide kanseriyle mücadele ediyor ve Nick şu anda hastaneye kaldırıldı” dedi. BroadwayWorld. “Bu nedenle, Bad Cinderella’nın son önizlemelerine katılamadım ve şu anki haliyle, bu Perşembe Açılış Gecesi’nde harika oyuncu kadrosuna, ekibine ve orkestrasına tezahürat yapamayacağım.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-nicholas-lloyd-webber-5053966/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir