Niall Horan Londra’daki Harry Styles Konserinde: İzle – Hollywood Life


Niall Horan Londra'daki Harry Styles Konserinde: İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Luca Bruno/AP/Shutterstock/HS/MEGA

Çocuk için duyalım! Harry Stilleri şu anda dünyanın zirvesinde ve 19 Haziran’da Londra’daki Wembley Stadyumu’nda ‘Karpuz Şekeri’nden (yüksek!) Onu grupla ünlü yapan şarkılarla Night Talking’ Tek yön. Ve – sürpriz! – o gece seyirciler arasında kimler vardı? 1D kardeşlerinden biri!

hayranlar yakalandı Niall Horan Harry’nin diğer ‘Harries’lerin arasında oturduğu yerden müziğine eşlik ederken ve diğer konsere gidenler tarafından çekilen videolarda, One Direction’ın hit şarkısı What Makes You Beautiful’a eşlik ettiği bile görüldü. Daha güzel yapacak tek şey, Niall’ın sahnede Harry’nin şarkıyı diğer adamlarla birlikte söylemesiydi. Ne yazık ki, bu yakın zamanda olacak gibi görünmüyor.

Niall Horan Londra'daki Harry Styles Konserinde: İzle – Hollywood Life
Harry Styles konserde (David Fisher/Global/Shutterstock)

Bir kere, Niall sonraki bölümünde Harry’yi destekliyor gibi görünse de, daha önce gruptaki diğer adamlar için aynı şey söylenemez. Son zamanlarda, Liam Payne ile yaptığı röportajın ardından hayranlarından tonlarca tepki aldığını fark etti. Logan Paul, hakkında bazı yorumlar yaptığı yer Zayn Malik. Podcast röportajı sırasında Logan kardeşini gündeme getirdi, Jake Paul’ün, Zayn ile kan davası ve konvo boyunca Liam, Zayn’de bir kazı yaptı. Ancak, kısa süre sonra baskıdan pişman oldu ve kısa süre sonra çabucak açıklığa kavuştu.

Liam, 2 Haziran’da röportajla ilgili olarak “Çocuklar – normalde bu konuda yorum yapmazdım ama sizin ailen olduğunda bunu gözden kaçırmak zor” dedi. “Zayn’ın dahil olduğu belirli bir olaydan bahsettiler ve yanıt verdim – ama tekrar dinlerken belki kendimi olabileceği kadar iyi ifade edemedim. Her zaman anlaşamadığımız şeyler olacağını ama her zaman, her zaman onun yanında olacağımı söylüyordum. Bu aile. Zayn benim kardeşim ve sonsuza kadar onun yanında olacağım.”

Niall Horan Londra'daki Harry Styles Konserinde: İzle – Hollywood Life
2015 Amerikan Müzik Ödülleri’nde One Direction (Jordan Strauss/Invision/AP/Shutterstock)

Ama herhangi bir kötü kanı bir kenara bırakırsak, meselenin gerçeği şu ki, Harry yeniden bir araya gelmeye bile müsait olmayabilir! Tur ve onun tomurcuklanan ilişkisi arasında Olivia Wilde, bu yıl vizyona girecek ve akılları alt üst etmeye hazır iki büyük filmden bahsetmiyorum bile, sadece içine sığdıramayacak gibi görünüyor! Ama kesin olarak zaman gösterecek!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/niall-horan-harry-styles-concert-london-video/

Yorum yapın

SMM Panel