Nia Long, Omarion İle Çıktıktan Sonra İlişki Durumunu Açıkladı


Bir kızın istediği, rekoru düzeltmektir.

Nia Uzun eski sevgilisiyle el ele tutuşurken görüldükten sonra ilişki durumunu yüksek sesle ve netleştirdi B2K üye Omarion 17 Ocak’ta Los Angeles galasında halıda yürürken Siz insanlar.

Omarion Twitter’a gönderildi etkinlikte çiftin görüntüleri. Utangaç bir gülen yüz emojisi ekledi. Instagram hesabı @TheShadeRoom, tweet’ini “#Omarion’un yüzündeki gülümseme her şeyi söylüyor!” başlığıyla paylaştı.

Ardından Nia sohbete girdi. Grubun altına “Herkes sakinleşsin…” diye yazdı. 20 Ocak Instagram Gönderisi. “Ben bekar AF’yim.”

İlişki durumuyla ilgili güncelleme, o ve Ben Udoka Birlikte 13 yıl geçirdikten sonra ayrıldı, Nia’nın bir temsilcisi E’ye onaylandı! Aralık ayında haberler. Eski çift oğlunu paylaştı Kez11. Nia aynı zamanda onun da annesidir. Massai22, önceki bir ilişkiden.

Boston Celtics, ayrılık haberlerinin çıkmasından iki ay önce ilan edildi 22 Eylül’de Ime, “takım politikalarını ihlal ettiği” gerekçesiyle baş antrenörlük görevinden uzaklaştırıldı. Aynı günün erken saatlerinde, ESPN birden fazla kaynağa atıfta bulunarak, “franchise ekibinin kadın bir üyesiyle yakın bir ilişkisi” olduğunu iddia ettiğini bildirdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362252/nia-long-reveals-her-relationship-status-after-outing-with-omarion?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir