NFL Teknik Direktörü Sean McVay, Veronika Khomyn ile Romantizmine Baktığını Paylaştı


Aşk oyununda, Sean McVay büyük kazandığını biliyor.

Altı yıldan fazla bir süredir Los Angeles Rams teknik direktörü Ukraynalı modele sahip Veronika Khomyn yanında – bu yıl bir Super Bowl kazanan en genç baş antrenör olarak NFL tarihine geçtiği zaman da dahil.

36 yaşındaki oyuncu başka bir sezona hazırlanırken, Sean nişanlısına ve Ukrayna halkına Chunky ile ortaklık kurarak 50.000 dolarlık bağışta bulunarak destek gösteriyor. Amerikan Kızıl Haçı.

Sean, “Bunu yapabildiğim için gerçekten mutluyum çünkü bu benim için gerçekten çok iyi,” diye özel olarak E ile paylaştı! Haberler. “Nişanlım orada büyüdü. Hala orada ailesi var. Onun ve ailesinin ve gerçekten Ukrayna halkının üstesinden gelmedeki zarafetten inanılmaz derecede etkilendim.”

“Oyuncularıma her zaman duyduğumdan daha iyi gördüğümü ve gördüğümün etkileyici bir dayanıklılık, ülkelerine sevgi, ülkelerinden gurur ve en zor zamanlarda ayağa kalkıp birlik olma yeteneği olduğunu söylerim. ” ekledi. “Bu kültür için çok büyük bir itibar ve nişanlım ve ailesi kesinlikle bunun bir parçası oldu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332191/los-angeles-rams-coach-sean-mcvay-shares-rare-look-inside-his-romance-with-fiancee-veronika-khomyn?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel