NFL Oyuncusu Marion Barber’ın Ölüm Nedeni Açıklandı


kaybıyla ilgili daha fazla bilgi ortaya çıktı. Marion Berber III.

Eski NFL yıldızının dairesinde ölü bulunmasından bir aydan fazla bir süre sonra, ölüm nedeninin sıcak çarpması olduğu ortaya çıktı, Teksas’taki Frisco Polis Departmanından bir kamu bilgilendirme görevlisi E! Polis, 11 Temmuz’daki haberlere göre, adli tabip Marion’un ölümünün kaza olduğuna karar verdi.

Haziran ayında memurlar, bir refah kontrolü için Marion’un konutuna yanıt verdi. Polis, E!’nin orada 38 yaşında ölü bulunduğunu söyledi! O sırada haberler.

Göre Fort Worth Yıldız TelgrafıMarion’un babası, Marion Berber IIMarion’un ölümünün ötesinde aldığı haraçların dökülmesine yansıdı ve “bu tür bir desteğe sahip olduğunu bilmek gerçekten rahatlatıcı” olduğunu belirtti.

2 Temmuz’daki bir röportajda Barber II, “Onun bu kadar sevildiğini ve saygı duyulduğunu bilmek bize iyi hissettirdiğini biliyorum.” Dedi. “Gördüğümüz cevaplar sadece kalbini ısıtıyor. Ailemin hatırladığı şey bu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337611/nfl-player-marion-barber-s-cause-of-death-revealed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir