New York’ta Prens Harry ve Meghan Markle Touch Down’ı görün


Prens Harry ve Meghan Markle New York’a bir gezi için uygun.

Sussex Dükü ve Düşesi, çiftin 6 Aralık’ta 2022 Robert F. Kennedy İnsan Hakları Umut Dalgası Ödülü’nü alması planlandığından hafta sonu şehre gelirken fotoğraflandı.

Uçuş için, Harry sade beyaz bir düğme ve siyah pantolon giymişti. Eski Takım elbise yıldız, koyu renk güneş gözlükleriyle siyah bir elbise giydi ve saçını topuz yapmayı tercih etti.

İkilinin Big Apple’a gelişi, geç NBA ikonunun yanında bir galada onurlandırılmalarından günler önce geliyor. Bill RusselUkrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelenskyy ve diğerleri, “sosyal değişime sarsılmaz bir bağlılık sergileyen ve eşitliği, adaleti ve insan haklarını korumak ve ilerletmek için çalışan” “örnek liderler” oldukları için. vakfın web sitesi.

Harry ve Meghan daha önce, Netflix belgesel dizilerinin son fragmanında yansıtılan bir konu olan akıl sağlığı bakımının açık sözlü savunucularıydı. Harry ve Meghanilk üç bölümü 8 Aralık’ta, üç bölüm daha 15 Aralık’ta yayınlanacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357139/see-prince-harry-and-meghan-markle-touch-down-in-new-york?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir