New Orleans’taki Queer Eye Sezonuna İlk Bakışınız


The Fab Five’ın her üyesi belirli bir alanda uzmandır – Antoni yemek ve şaraptır, Karamo kültür ve yaşam tarzıdır, Jonathan tımardır, Bobby tasarımdır ve Tan modadır – ve her bölümde ekibin bir bireyle bir hafta geçirmesi anlatılmaktadır. , genellikle grubunkinden farklı bir yaşam tarzına veya kültürel inançlara sahip, çünkü oyuncu kadrosu o kişinin hayatını iyileştirmek için çeşitli uzmanlıklarını kullanıyor.

Bize güvenin, çirkin ağlama konusunda şaka yapmıyoruz.

Gösteriden beri – orijinalin yeniden başlatılması tuhaf göz 2003’ten 2007’ye kadar Bravo’da yayınlanan – 2018’de piyasaya sürülen çekirdek beşin profesyonel yaşamları fırladı.

Antoni iki yemek kitabı yayınladı ve Netflix’in yaklaşmakta olan yemeğine ev sahipliği yapacak Kolay Pişirme SavaşıKaramo Eylül ayında kendi gündüz talk şovunu başlatıyor, Jonathan kendi Netflix dizisinde yer aldı MeraklanmakBobby dizinin altıncı sezonunda ortaya çıktı. maskeli şarkıcı ve Tan, Netflix’in ortak sunucusudur. Modada Sonraki (müstehcenlere ev sahipliği yapmanın yanı sıra gün batımını satmak yeniden birleşme).

Çocukların bir sonraki adımda ne olduğuna ilk bakışınız için, New Orleans merkezli yedinci sezondan bu resimlere göz atın. tuhaf göz:


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335468/your-first-look-at-queer-eye-s-season-in-new-orleans?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel